RSS
П'ятниця, 26 червня 2026, 23:44
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Доступ дітей до якісного та безпечного навчання залишається одним із головних пріоритетів для Житомирської області. Попри безпекові виклики та постійні повітряні тривоги, в регіоні продовжують відновлювати шкільний автопарк та підтримувати педагогів.
Житомирську область із робочою поїздкою відвідала Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова. Разом із заступником начальника Житомирської ОВА Віктором Градівським вона ознайомилася з розвитком ветеранської інфраструктури, доступністю послуг та поспілкувалася безпосередньо із захисниками, захисницями та їхніми родинами.
Участь у нараді взяли представники оперативного командування «Північ», керівники правоохоронних органів області, районних військових адміністрацій та відповідальних структур. Під час засідання детально обговорили комплекс заходів, спрямованих на посилення обороноздатності регіону, підтримку підрозділів Сил оборони України та забезпечення ефективної взаємодії всіх органів влади.
12 червня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко вручив державні нагороди ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції – людям, які у 1986 році, ризикуючи власним життям і здоров’ям, стали на захист України та всього світу від масштабної ядерної катастрофи.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

У Житомирському районі поліцейські проводять превентивні заходи з водіями мототранспорту

08.05.2025 14:03

Упродовж десяти днів, з 25 квітня по 4 травня, правоохоронці особливу увагу зосередили на водіях двоколісних транспортних засобів. За цей час виявили нетверезих керманичів, порушення правил безпеки та відсутність документів.

- Мототранспорт є одним з найпопулярніших засобів пересування у теплу пору року, - розповідає начальник сектору реагування патрульної поліції Житомирського РУП №1 Олександр Морозюк. - Попри мобільність та доступність, він становить підвищений ризик, а ДТП з участю двоколісників часто мають трагічні наслідки. Тож для зменшення дорожньо-транспортного травматизму на автошляхах області були проведені превентивні заходи під умовною назвою «Мопед».

За цей період інспектори секторів реагування патрульної поліції підрозділів, підпорядкованих Житомирському РУП №1, провели понад півсотні превентивних бесід з керманичами мотоциклів, моторолерів та скутерів.

У шести випадках поліцейські виявили відсутність у водіїв документів, які б підтверджували право керування таким видом транспорту. Окрім цього, правоохоронці фіксували ігнорування водіями правил користування мотошоломами, а в двох випадках керманичі перебували у стані сп’яніння. Щодо порушників були складені адміністративні матеріали.

- Усім водіям мототранспорту необхідно усвідомлювати, що для них діють такі ж Правила дорожнього руху, які і для автомобілістів, - зазначив Олександр Морозюк. - Тож для керування їм необхідно мати посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, номерні знаки та відповідний поліс страхування. Окрім цього, під час руху на мотоциклі чи мопеді водій має бути в застебнутому мотошоломі, не перевозити пасажирів без таких засобів безпеки та дбати про технічний стан двоколісника.

Поліцейські наголошують, що дотримання ПДР є запорукою безпеки всіх учасників дорожнього руху.

Житомирські новини