RSS
Субота, 20 квітня 2019, 09:28
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сотрудники СБ Украины задокументировали получение сообщниками от местного частного предпринимателя двух «траншей» взятки по пятьсот американских долларов.
Також, за словами урядовця, Центр надаватиме підтримку й українцям з інших областей України, які потребуватимуть допомоги.
Якраз під час отримання неправомірної вигоди військова прокуратура Житомирського гарнізону разом із слідчими Нацполіції та оперативниками Управління захисту економіки затримали хабарника на гарячому.
Однією з основних тем Юлії Тимошенко на виступах була війна на Сході України, окупація Криму та скандал у оборонній сфері. 
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Мірон Степанюк
Шахраї, чи пастка для довірливих

В мережі Інтернет розміщується безліч пропозицій та обіцянок від Духовного центру «Відродження...

Микола Череднік
МІСЬКА РАДА ВЧЕРГОВЕ ПРИЙНЯЛА НЕЗАКОННЕ РІШЕННЯ

З 11 лютого до навчальних закладів міста не будуть допускати дітей, які не мають довідки про щепленн...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

В подъезде многоэтажки Житомира... найден младенец

09.10.2018 09:32

Новости Житомира - Сообщение об обнаружении новорожденного ребенка поступило в Житомирский отдел полиции около 21 часов 8 октября от жителя многоквартирного дома. Сейчас младенцем в больнице занимаются медики. Полиция проводит необходимые мероприятия по установлению личности матери и всех обстоятельств.

Новорожденную девочку, закутанную в белое одеяло, обнаружил на лестничной площадке на 6-м этаже подъезда у лифта житель многоэтажки. О находке мужчина немедленно сообщил в полицию и медикам.

Каретой скорой помощи ребенок был доставлен в медицинское учреждение с предварительным диагнозом - переохлаждение. Предварительно, ребенок находился в холодном подъезде непродолжительное время.

В то же время полицейские начали комплекс необходимых мероприятий для выяснения всех обстоятельств и установления личности матери младенца. В настоящее время проводится опрос жильцов многоквартирного дома, проверяются медицинские учреждения Житомира о возможных сведениях о родах и тому подобное.

Информация о происшествии внесена в Единый реестр досудебных расследований по ч.2 ст.135 (оставление в опасности) Уголовного кодекса Украины. Подобные противоправные действия для горе-матери могут обернуться ограничением или лишением свободы на срок до 3 лет.

Житомирські новини
Теги: