RSS
Вівторок, 23 жовтня 2018, 21:16
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Угоди міжмуніципального співробітництва дозволяють вирішувати проблеми спільними зусиллями декількох громад. На Житомирщині вже укладено 14 таких угод 11 із яких в Олевському районі.
Юрій Артеменко окремо зупинився на темі ліцензування, мовних квот, а також нагадав про конкурс радіомовлення на військово-патріотичну тематику.
Про це вчора, 05 жовтня 2018 року, заявив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич під час візиту в Бердичівський район.
Також під час батлу кухарів житомиряни із запропонованих страв, шляхом голосування оберуть «Гастробренд міста Житомира».
Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Микола Череднік
ФЕЙКИ МІСЬКОЇ РАДИ

Вперше відчув на собі, як влада намагається маніпулювати громадською думкою, перекручуючи факти. Мов...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

В подъезде многоэтажки Житомира... найден младенец

09.10.2018 09:32

Новости Житомира - Сообщение об обнаружении новорожденного ребенка поступило в Житомирский отдел полиции около 21 часов 8 октября от жителя многоквартирного дома. Сейчас младенцем в больнице занимаются медики. Полиция проводит необходимые мероприятия по установлению личности матери и всех обстоятельств.

Новорожденную девочку, закутанную в белое одеяло, обнаружил на лестничной площадке на 6-м этаже подъезда у лифта житель многоэтажки. О находке мужчина немедленно сообщил в полицию и медикам.

Каретой скорой помощи ребенок был доставлен в медицинское учреждение с предварительным диагнозом - переохлаждение. Предварительно, ребенок находился в холодном подъезде непродолжительное время.

В то же время полицейские начали комплекс необходимых мероприятий для выяснения всех обстоятельств и установления личности матери младенца. В настоящее время проводится опрос жильцов многоквартирного дома, проверяются медицинские учреждения Житомира о возможных сведениях о родах и тому подобное.

Информация о происшествии внесена в Единый реестр досудебных расследований по ч.2 ст.135 (оставление в опасности) Уголовного кодекса Украины. Подобные противоправные действия для горе-матери могут обернуться ограничением или лишением свободы на срок до 3 лет.

Житомирські новини
Теги: