RSS
Четвер, 21 лютого 2019, 17:50
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич уже не вперше у вихідні перевіряє хід робіт на об’єктах, які реконструюють в області. Адже впевнений, що виїзд на роботи без попередження – це найкращий технагляд для підрядників.
На Житомирщині голова міжрайонної медико-соціальної комісії вимагав та одержав від пацієнтки 4 тис грн хабара
Заступник міського голови закликала представників засобів масової інформації спільно з батьківською громадськістю, представниками влади запровадити дієвий контроль щодо якісного, безпечного і повноцінного харчування дітей.
Про діяльність КП «Житомирводоканал» у 2018 році і плани з модернізації підприємства на наступний рік розповів міський голова під час свого звіту 12 грудня.
Микола Череднік
​Про районні ради у Житомирі

Богунська та Корольовська районні ради по факту є органами місцевого самоврядування. Однак в дійснос...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

В подъезде многоэтажки Житомира... найден младенец

09.10.2018 09:32

Новости Житомира - Сообщение об обнаружении новорожденного ребенка поступило в Житомирский отдел полиции около 21 часов 8 октября от жителя многоквартирного дома. Сейчас младенцем в больнице занимаются медики. Полиция проводит необходимые мероприятия по установлению личности матери и всех обстоятельств.

Новорожденную девочку, закутанную в белое одеяло, обнаружил на лестничной площадке на 6-м этаже подъезда у лифта житель многоэтажки. О находке мужчина немедленно сообщил в полицию и медикам.

Каретой скорой помощи ребенок был доставлен в медицинское учреждение с предварительным диагнозом - переохлаждение. Предварительно, ребенок находился в холодном подъезде непродолжительное время.

В то же время полицейские начали комплекс необходимых мероприятий для выяснения всех обстоятельств и установления личности матери младенца. В настоящее время проводится опрос жильцов многоквартирного дома, проверяются медицинские учреждения Житомира о возможных сведениях о родах и тому подобное.

Информация о происшествии внесена в Единый реестр досудебных расследований по ч.2 ст.135 (оставление в опасности) Уголовного кодекса Украины. Подобные противоправные действия для горе-матери могут обернуться ограничением или лишением свободы на срок до 3 лет.

Житомирські новини
Теги: