RSS
Середа, 18 жовтня 2017, 17:34
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Дане рішення набуває чинності з моменту оприлюднення в друкованих засобах масової інформації,тобто вартість проїзду у маршрутках буде 4 грн. на наступному тижні. 
На стадіоні «Полісся» планується влаштування сучасного підігріву поля, що дозволить приймати у Житомирі футбольні матчі Прем’єр-ліги.
Скорочення обсягу споживання енергоресурсів в натуральному виразі лише на 5 % дозволяє в масштабі міста Житомира зекономити 4,4 млн грн в рік.
Нагадаємо, що чинним законодавством подібні протиправні дії караються штрафом, піврічним арештом, обмеженням або позбавленням волі строком до 3 років.
Микола Череднік
МЕНТАЛЬНІ КАЙДАНИ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ

Через 26 років після того, як ми припинили йти до «світлого майбутнього», ми живемо так,...

Віктор Мельниченко
Волонтери побачили, чим живе Городницький лісгосп

Маю друзів-волонтерів, які допомагають нашим воїнам і в зоні АТО, і тут. Допомагають, об’єднав...

Сергій Форест
Председателю Тетеровской ОТГ Ильницкой на законы Украины плевать

Группа журналистов выехала с редакционным заданием разобраться в сложной ситуации и нарастающим скан...

Andrey Sobolev
Суперечливі сторінки польсько-української історії ХХ соліття

Українсько-польські відносини, попри однозначну підтримку Варшавою Києва у конфлікті з Росією, на да...

Dmitriy Grinevich
Фиаско проекта «Малороссия»

https://gomel.today/rus/news/world-1079/  Главарь так называемой «Донецкой народной респ...

Житомирські новини
Володимир Ширма: Якщо виникають проблеми, заходьте у мій кабінет і про них почують у сесійній залі
Володимир Ширма: Якщо виникають проблеми, заходьте у мій кабінет і про них почують у сесійній залі
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Минулого року я писав про реконструкцію тротуарів та укладку нової плитки (ознайомитися можна тут). Восени було очевидно, що роботи не виконають у встановлений термін. Хоча було сподівання, що роботи із запізненням, але завершаться до кінця року. В кінці 2016 року я прогнозував, що навесні можна буде зробити певні висновки про якість робіт. На жаль, тоді я навіть не міг уявити, що реконструкція має усі шанси затягтися на рік. 
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші
Архів опитуваньСоціологія
Мінімалка в 3200: Чи відчули Ви покращення?

В Житомире полиция задержала мужчину, разыскиваемого судом, и обнаружила у него амфетамин

27.04.2017 12:10

Новини Житомира - Вечером 25 апреля сотрудники Управления противодействия наркопреступности области задержали на одной из центральных улиц г. Житомира 35-летнего мужчину, который находился в розыске за уклонение от суда. У него обнаружили свертки с порошкообразным массой, по предварительным данным - психотропным средством. Начато досудебное расследование.

Житель Житомирского района, который уже несколько недель не являлся в суд, где находится на рассмотрении производство по обвинению его в незаконном хранении наркотиков, был объявлен в розыск. Поэтому, заметив поздно вечером на улице областного центра мужчину, похожего по приметам на него, оперативники остановили его для проверки.

- Задержанный, 35-летний местный житель, оказался тем самым разыскиваемым. А во время поверхностного осмотра в кармане его куртки полицейские обнаружили 11 свертков из фольги с порошкообразной массой. По предварительной информации, мужчина хранил амфетамин, - сообщил начальник Управления противодействия наркопреступности ГУНП Алексей Душейко.

Задержанный был доставлен в суд для избрания меры пресечения. По соответствующему решению ему определен домашний арест.

Кроме судебного разбирательства обвинения в незаконных сделках с наркотиками, в настоящее время начато досудебное расследование по ст. 309 (Незаконное производство, изготовление, приобретение, хранение, перевозка или пересылка наркотических средств, психотропных веществ или их аналогов без цели сбыта) Уголовного кодекса Украины. Правоохранители проверяют, с какой целью мужчина хранил такое количество психотропа.

В соответствии с законодательством ему грозит до 3 лет лишения свободы.

Житомирські новини
Теги: