RSS
Середа, 22 квітня 2026, 05:38
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Нагадуємо, що 03 квітня ворог цинічно завдав удару по житловому району в Коростені. Відразу після атаки розпочалася ліквідація наслідків надзвичайної ситуації. Обласна військова адміністрація спільно з міською владою скоординували зусилля комунальних служб, рятувальників, підприємств, волонтерів і благодійних організацій з усієї області.
Сьогодні, 06 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко провів засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Коростені.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко взяв участь у підсумковому всеукраїнському семінарі Національного олімпійського комітету України, під час якого підбито підсумки діяльності регіональних відділень за 2025 рік.
Як повідомляє начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, наразі така група створена в АТ «Житомиробленерго» — її бійці несуть бойові чергування та виконують завдання із захисту неба над регіоном.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

В Житомире задержан серийный преступник

26.11.2015 10:31

Новости Житомира - В ходе расследования установлено, что 30-летний житель Житомира в течение месяца совершил как минимум три кражи имущества из предприятий и торговых заведений областного центра.

В октябре в милицию обратился владелец местной станции техобслуживания транспортных средств с заявлением о похищении набора слесарных инструментов. По словам мужчины, злоумышленник воспользовался свободным доступом в помещение мастерской. Сумма убытков составила около 2 тысяч гривен.

Еще одно сообщение о краже поступило через несколько дней. На этот раз злоумышленник похитил из магазина в торговом центре обогреватель, воспользовавшись невнимательностью продавца.

- Эти преступления трудно было бы связать между собой, если бы не записи с камер видеонаблюдения, которыми оборудовали владельцы свои заведения. Благодаря этому оперативники выяснили, что кражи совершил один и тот же человек и установили его личность, - сообщил начальник Житомирского отдела полиции Михаил Сорока.

Во время санкционированного обыска у подозреваемого, 30-летнего ранее судимого за имущественные преступления житомирянина, изъяли ряд вещественных доказательств. Как выяснилось, мужчина также причастен и к похищению мобильного телефона у продавщицы магазина свежей выпечки. Пока девушка формировала заказ посетителю, вор украл ее гаджет, опрометчиво оставленный за прилавком.

Сейчас идет расследование уголовных производств по ст. 185 (Кража) Уголовного кодекса Украины. Мужчине грозит до 3 лет лишения свободы. Правоохранители проверяют, не причастен ли он к другим аналогичным преступлениям.

Житомирські новини
Теги: