RSS
Неділя, 16 червня 2024, 08:43
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

Як Житомир став переможцем спільного проєкту UNDP в Україні та GIZ

10.05.2024 17:05

Новини Житомира - Житомир отримав грант у сумі 497,9 тис дол США для реалізації проєкту «Лабораторія підприємництва».

Шляхом реконструкції комунального приміщення за адресою: вул. Київська, 19/2 планується створення офісного простору, а створення виробничої майстерні – на базі закладу професійно-технічної освіти за адресою: вул. Селецька, 5.

Ідея проєкту «Лабораторія підприємництва» з’явилась ще у 2022 році. Спочатку було проведено онлайн-опитування серед малого і середнього бізнесу громади щодо потреб бізнесу. За результатами опитування було визначено, що лабораторія односерійного та дрібносерійного виробництва є ідеєю, яка найбільше відповідає потребам місцевого бізнесу, що працює у сфері галузі деревообробки, металообробки, виробництва пластмасових виробів та іншої неметалевої продукції. Крім цього, було організовано та проведено зустріч з основними зацікавленими сторонами (представники ГО «Житомирський бізнес клуб», місцевого бізнесу, органів місцевого самоврядування, освіти) та напрацьовано концепцію проєкту.

Реалізація такого проєкту сприятиме розвитку підприємництва на території громади, підвищить рівень конкурентоспроможності та якості продукції мікро- та малого підприємництва, що працюють у переробній галузі.

Потенційний вплив та переваги проєкту: підтримка більше ніж 250 робочих місць у місцевій галузі деревообробки, металообробки, виробництва пластмасових виробів та іншої неметалевої продукції;

підвищення рівня конкурентоспроможності не менше 45 суб’єктів господарювання – за рахунок доступу на пільгових умовах до сучасного виробничого обладнання та офісу спільного використання;
популяризація моделі економіки спільної участі;
мережування, обмін знаннями, досвідом та творча взаємодія між резидентами Лабораторії та Коворкінгу.
Цю статтю створено Житомирською міською радою у межах проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів» (SRER), що реалізується Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Думки, висновки чи рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам/-кам та упорядникам/-цям і не обов’язково відображають погляди уряду Німеччини, GIZ, UNDP або інших агенцій ООН.

Житомирські новини