RSS
Субота, 20 липня 2024, 09:05
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

Житомир підпише меморандум з підприємством, що зафрахтувало велику частину газопоршневих машин німецького виробника

27.06.2024 22:14

Новини Житомира - Про це йшлося на позачерговій сесії міськради.

Собівартість електроенергії у таких установках менша, ніж у генераторів. Ще одна перевага таких станцій в тому, що скільки електроенергії вони виробляють, стільки ж виготовляють і теплової. Така станція працює орієнтовно 64 тисячі годин до капремонту. Такий її гарантійний термін.


Житомир уже має дві такі станції від USAID
«Одна така станція вже змонтована і стоїть в режимі гарячого пуску: постійно підтримується температура на рівні 56градусів в системі охолодження, щоб у будь який момент її можна було запустити. Компанія-виробник контролює роботу на відстані Друга станція ще в процесі монтажу. Її не просто поставити і підключити до трансформатора. Ця процедура складна. Ця друга станція потужністю 1 мегават забезпечуватиме котельню, яка дає опалення 30 % всього міста. Цієї потужності достатньо, щоб забезпечити в режимі роботи три великих об’єкти», — Сергій Сухомлин.

У Житомирі упродовж двох-трьох років планують реалізувати два важливих проєкти у сфері енергетики.
«Тендер з будівництва у Житомирі потужної ТЕЦ уже завершився. За цим тендером донори дають Житомиру ще 4 млн грантових коштів. Другий проєкт — велика ТЕЦ , що працюватиме на РДФ та на інших видах палива», — говорить міський голова.

Житомирські новини