RSS
Субота, 20 квітня 2019, 10:18
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сотрудники СБ Украины задокументировали получение сообщниками от местного частного предпринимателя двух «траншей» взятки по пятьсот американских долларов.
Також, за словами урядовця, Центр надаватиме підтримку й українцям з інших областей України, які потребуватимуть допомоги.
Якраз під час отримання неправомірної вигоди військова прокуратура Житомирського гарнізону разом із слідчими Нацполіції та оперативниками Управління захисту економіки затримали хабарника на гарячому.
Однією з основних тем Юлії Тимошенко на виступах була війна на Сході України, окупація Криму та скандал у оборонній сфері. 
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Мірон Степанюк
Шахраї, чи пастка для довірливих

В мережі Інтернет розміщується безліч пропозицій та обіцянок від Духовного центру «Відродження...

Микола Череднік
МІСЬКА РАДА ВЧЕРГОВЕ ПРИЙНЯЛА НЕЗАКОННЕ РІШЕННЯ

З 11 лютого до навчальних закладів міста не будуть допускати дітей, які не мають довідки про щепленн...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

Житомирські рятувальники навчаються налагодженню ефективної взаємодії при проведенні авіаційного пошуку та рятування

27.08.2018 19:16

Новини Житомира - 27 серпня на базі Управління ДСНС України у Житомирській області за сприяння Головного авіаційного координаційного центру пошуку та рятування відбулися інструкторські заняття з питань організації і проведення авіаційного пошуку та порятунку. У ньому взяв участь особовий склад Управління, що забезпечує реагування на надзвичайні ситуації. Заняття провів заступник начальника центру оперативного реагування та планування Дмитро Ораєвський.

Зокрема, він зазначив: «Створення авіаційної служби пошуку та рятування – це вимушений крок. Тому, що згідно міжнародних угод, до яких приєдналася й Україна, кожна держава повинна забезпечувати пошуково-рятувальні польоти над своєю країною. Саме з цією метою було створено Головний авіаційний координаційний центр пошуку та рятування. Крім того, за цих же умов Чиказької конвенції про міжнародну цивільну авіацію, існують і регіональні підрозділи. Територія Житомирської області відноситься до двох – західної та центральної – авіаційних допоміжних центрів пошуку та рятування». Дмитро Ораєвський зауважив також, що згідно наукових розрахунків на території нашої держави повинно виконуватися чергування на 12-ти точках з 15-ма повітряними суднами. Однак на сьогодні бюджетом України передбачено лише 5 таких точок із 6-ма літальними апаратами.

Під час навчань фахівці у сфері реагування на надзвичайні ситуації, застосування телекомунікаційних систем і технологій опрацювали порядок взаємодії при проведенні відповідних пошукових авіаробіт із західним авіаційним допоміжним центром пошуку і рятування (м. Львів), до зони відповідальності якого частково входить і територія Житомирської області.

За методичного супроводу представника ДСНС України учасники вивчили особливості організації та проведення авіаційного пошуку і рятування в Житомирській області, нормативно-правові акти у сфері пошуку та рятування, застосування авіації при гасінні пожеж. Опрацювали також аспекти застосування планів реагування на надзвичайну ситуацію, пов’язану з авіаційною подією у Житомирській області.

Для довідки:
Головний авіаційний координаційний центр пошуку та рятування є бюджетною установою, яка призначена для виконання комплексу заходів із реагування на аварійну ситуацію з повітряними суднами в авіаційному районі пошуку і рятування України, координації операції з авіаційного пошуку і рятування, сприяння аварійно-рятувальним (пошуково-рятувальним) силам єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій та Національної системи пошуку і рятування на морі.

Житомирські новини