RSS
Субота, 22 вересня 2018, 11:09
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Місто Житомир стало першим обласним центром в Україні, яке пройшло децентралізацію.
Як ведуться роботи на об’єктах ДФРР у різних районах області перевіряє голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.
Найсучасніший насіннєвий завод в Україні, один із найпотужніших у Європі повномасштабно розпочав свою роботу 5 вересня на Житомирщині.
- У жовтні 2014 року ми возили допомогу нашим захисникам. І уже на крайній точці, в Єнакієво, потрапили на блокпост, який захопили сепаратисти, розповідає волонтер Леонід Войнаш.
Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Микола Череднік
ФЕЙКИ МІСЬКОЇ РАДИ

Вперше відчув на собі, як влада намагається маніпулювати громадською думкою, перекручуючи факти. Мов...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Жанна Бороздіна
Меценати-лісівники спільно з волонтерами продовжують підтримувати Українську Армію

Лісівники Житомирщини продовжують надавати велику допомогу Українській Армії. Зокрема, за підтримки ...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

Житомирські рятувальники навчаються налагодженню ефективної взаємодії при проведенні авіаційного пошуку та рятування

27.08.2018 19:16

Новини Житомира - 27 серпня на базі Управління ДСНС України у Житомирській області за сприяння Головного авіаційного координаційного центру пошуку та рятування відбулися інструкторські заняття з питань організації і проведення авіаційного пошуку та порятунку. У ньому взяв участь особовий склад Управління, що забезпечує реагування на надзвичайні ситуації. Заняття провів заступник начальника центру оперативного реагування та планування Дмитро Ораєвський.

Зокрема, він зазначив: «Створення авіаційної служби пошуку та рятування – це вимушений крок. Тому, що згідно міжнародних угод, до яких приєдналася й Україна, кожна держава повинна забезпечувати пошуково-рятувальні польоти над своєю країною. Саме з цією метою було створено Головний авіаційний координаційний центр пошуку та рятування. Крім того, за цих же умов Чиказької конвенції про міжнародну цивільну авіацію, існують і регіональні підрозділи. Територія Житомирської області відноситься до двох – західної та центральної – авіаційних допоміжних центрів пошуку та рятування». Дмитро Ораєвський зауважив також, що згідно наукових розрахунків на території нашої держави повинно виконуватися чергування на 12-ти точках з 15-ма повітряними суднами. Однак на сьогодні бюджетом України передбачено лише 5 таких точок із 6-ма літальними апаратами.

Під час навчань фахівці у сфері реагування на надзвичайні ситуації, застосування телекомунікаційних систем і технологій опрацювали порядок взаємодії при проведенні відповідних пошукових авіаробіт із західним авіаційним допоміжним центром пошуку і рятування (м. Львів), до зони відповідальності якого частково входить і територія Житомирської області.

За методичного супроводу представника ДСНС України учасники вивчили особливості організації та проведення авіаційного пошуку і рятування в Житомирській області, нормативно-правові акти у сфері пошуку та рятування, застосування авіації при гасінні пожеж. Опрацювали також аспекти застосування планів реагування на надзвичайну ситуацію, пов’язану з авіаційною подією у Житомирській області.

Для довідки:
Головний авіаційний координаційний центр пошуку та рятування є бюджетною установою, яка призначена для виконання комплексу заходів із реагування на аварійну ситуацію з повітряними суднами в авіаційному районі пошуку і рятування України, координації операції з авіаційного пошуку і рятування, сприяння аварійно-рятувальним (пошуково-рятувальним) силам єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій та Національної системи пошуку і рятування на морі.

Житомирські новини