RSS
Субота, 20 липня 2024, 08:46
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

«Житомиртеплокомуненерго» удвічі зменшило споживання природного газу

19.06.2024 16:34

Новини Житомира - Про це 19 червня йшлося на засіданні виконавчого комітету під час звіту про проходження опалювального сезону.

«У 2014 році споживання природного газу в Житомирі становило до 90 мільйонів кубометрів. Останній опалювальний період показав, що споживання природного газу в місті склало 48 мільйонів кубометрів. Тобто зменшилося майже удвічі. Це завдяки оптимізації теплових мереж, встановлення ІТП, утеплення будівель бюджетної сфери, встановлення систем частотного контролю подачі теплоносія та ефективних систем спалювання газу, будівництва котелень на альтернативному паливі та електричної станції», – говорить Сергій Кондратюк заступник міського голови.

Попри виклики, пов’язані з війною, минулий опалювальний сезон вдалося пройти без суттєвих проблем, наднормативних перерв в опаленні та водопостачанні.

У Житомирі від 51 котельні забезпечувалося централізоване опалення 956 житлових будинків, 18 закладів охорони здоров’я, 45 дошкільних та 38 загальноосвітніх закладів.

КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради активно вирішує питання облаштування житлового фонду засобами комерційного обліку тепла. Із 956 житлових будинків, в яких існує 1046 інженерних вводів, встановлено 720 вузлів комерційного обліку тепла, що становить – 75,3%, станом на 01 квітня 2024 року.

Планів на 2024 рік теж немало. Частина з них вже втілюється:

- реконструкція 7 котлів;

- проведення ремонтів центральних теплових пунктів, індивідуальних теплових пунктів;

- заміна 8,6 км зовнішніх теплових мереж;

- оптимізація мереж теплопостачання;

- заміна 2,8 км аварійних мереж водогону.

У найближчих планах – забезпечити і централізоване водопостачання смт Лісове.

«Плануємо будівництво водопровідної мережі від проспекту Миру в Житомирі до смт. Лісове, загальною протяжністю 2 570 м. Вартість робіт – понад 12 мільйонів гривень коштів ЮНІСЕФ», — зазначає начальник управління комунального господарства Олександр Марцун.

Житомирські новини