RSS
Середа, 15 січня 2025, 01:41
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 8 січня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із керівництвом 9-го прикордонного загону провели перевірку стану робіт з посилення оборони державного кордону на території Житомирщини. У ході візиту вони ознайомилися з умовами несення служби прикордонників та роботою засобів спостереження, зокрема тих, що були створені за кошти, виділені Житомирською обласною військовою адміністрацією.
19 грудня у місті Малин розпочав роботу новий майданчик для підтримки бізнесу — офіс платформи «Зроблено в Україні». Це вже п’ятий такий офіс у Житомирській області, відкриття якого є важливим кроком у реалізації загальнонаціональної політики, ініційованої Президентом України.
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

Житомиряни посіли призові місця в регіональному етапі «Ігор ветеранів» і поїдуть до Києва на фінал

24.11.2024 12:45

Житомир, Київ, Чернігів Полтава… Учасники регіонального етапу «Ігор ветеранів» з різних міст України.

Житомир — третє місто, де відбуваються відбіркові змагання з кросфіту. Паралельно онлайн тривають етапи з кіберспорту. Далі — фінальні ігри в Києві.

Участь беруть як ветерани, так і діючі військовослужбовці, які мають інвалідність внаслідок війни.

Владислав приїхав із Чернігова. Каже, спортом професійно ніколи не займався: «Але намагаюсь бути в формі. Найбільше подобається жим лежачи. Взагалі спортом займатись корисно всім. Тримати тіло в гарній фізичній формі. А для ветеранів — це й моральна реабілітація. Я, коли позаймаюсь, краще почуваюсь. Коли спортом не займаюсь, стан більш пригнічений».

Влад пройшов чималий бойових шлях. У 2014-15 роках служив у добровольчому батальйоні «Чернігів», з 2015 по 2019 — в полку «Азов». Отримав оранення. Але з 24 лютого повернувся до війська. Має ампутовану кінцівку, але досі служить.

Військовий переконаний, ветеранам необхідна певна активність в цивільному житті. Бо краще спорт, аніж погані звички. Участь у змаганнях — це й про соціалізацію.

«Приїхав з двома побратимами, також радий був зустріти товаришів, з якими раніше бачився на змаганнях», — розповідає Влад Кросфіт — інтенсивний, функціональний вид тренувань. В «Іграх ветеранів» — адаптований під їхні потреби. Містить набір вправ для 13 категорій спортсменів, в залежності від інвалідності та обмежень опорно-рухового апарату. Враховуються можливості кожного.

Змагання відбуваються блоками та на час.

Це перші «Ігри ветеранів». Відбуваються в межах проєкту «Розвиток спорту для ветеранів» Міністерства у справах ветеранів України.

Зараз змагання складаються з кросфіту та кіберспорту. Надалі планують розширити активності, обʼєднати більше видів спорту.
«Сам постійно займаюсь спортом. Те, що відчуваєш після занять, це ні з чим не зрівняти. Ми, як Міністерство, беремо на себе важливу роль, аби випрацювати нові заходи та щороку підтримувати заходи, які вже проводяться. Важливо, залучити ветеранів до занять спортом. Це невідʼємна складова здоровʼя, відновлення, переходу від військової служби до цивільного життя. Це не лише про відновлення фізичного стану, мʼязів. Це про те, коли ветеран приходить, в колі друзів займається спортом, спілкується та відновлюється емоційно», — Фархад Фархадов, заступник міністра у справах ветеранів

Серед учасників «Ігор ветеранів» — заступник Житомирського міського голови Олег Смаль:
«Приємно бачити знайомі обличчя, тих, з ким вже брали участь у «Іграх Нескорених» та інших подібних змаганнях. Головні пріоритети таких заходів — знайомство з новими товаришами, підтримка один одного, допомога в подоланні життєвих труднощів».

До слова, Олег Смаль посів 1 місце в категорії Н1. Він та ще троє житомирян, що підтвердили свою майстерність, візьмуть участь у фінальних змаганнях «Ігор ветеранів».

Олександр Божок (посів 2 місце в категорії Н1)
Сергій Зайнчковський (посів 3 місце в категорії М2)
Максим Віттіх (посів 3 місце в категорії R1)

Боротьбу за титул переможців у фіналі вони продовжать у Києві.

Житомирські новини