RSS
Вівторок, 3 березня 2026, 23:05
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Вже четвертий рік українці тримають оборону на всіх рубежах життя. Під звуки сирен, у нічних вибухах і тривозі буднів ворог намагається зламати нас ракетами й дронами, темрявою та холодом, тиском страху. Та Україна вистоїть, бо є речі, яких не вимкнути жодним ударом: людська гідність, взаємна підтримка, єдність і віра у перемогу.
24 лютого у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди четвертої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. Жителі області, представники органів влади, військовослужбовці, ветерани, родини полеглих Захисників зібралися, аби схилити голови перед пам’яттю тих, хто віддав життя за свободу, незалежність і майбутнє нашої держави.
Заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський відкриття «Затишного дому» для сиріт та ветеранів війни у Житомирі.
20 лютого в Україні віддають шану Героям Небесної Сотні — людям, чия громадянська мужність, самопожертва та незламність стали моральним орієнтиром для всієї країни. Вони стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та європейського вибору України, назавжди змінивши перебіг нашої історії.
іменинники

Кругляк Едуард Борисович - Житомирська область, керівник, чиновник

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

Новини

В Харькове на вокзале задержали вооруженного автоматом АКС-74 жителя Житомирщины
15:41 04.08.2014
В главном зале вокзала ст. Харьков-Пассажирский ЮЖД транспортные милиционеры задержали военнослужащего, который имел при себе холодное и огнестрельное оружие и боеприпасы к нему.
12:46 04.08.2014
3 августа в 12:28 на пункт связи 16-й Государственной пожарно-спасательной части города Радомышль поступило сообщение о пожаре в деревянном жилом доме, расположенном в селе Кочеров.
12:24 04.08.2014
Милиция в очередной раз призывает граждан остерегаться телефонных мошенников!
11:40 04.08.2014
У вівторок, 5 серпня, о 16:00 у приміщенні сесійної зали Житомирської обласної ради відбудуться громадські обговорення щодо кандидатури на посаду заступника голови облдержадміністрації В’ячеслава Поліщука.
Житомирский милиционер, который сбил мать троих детей и убежал с места ДТП - задержан
10:26 04.08.2014
Ночью 2 августа водитель автомобиля «ВАЗ» на улице райцентра совершил наезд на двух пешеходов, травмировал их.
Житомирські свободівці відвідали поранених у військовому шпиталі
10:04 04.08.2014
Житомирські свободівці відвідали поранених у військовому шпиталі
09:15 04.08.2014
В январе-июне текущего года Житомирской таможней Миндоходив выявлено 16 противоправных деяний, ответственность за которые предусмотрена
08:48 04.08.2014
Колеги-журналісти! Начальник СІЗО вночі без фар збив двох людей і хотів утекти. Люди його піймали і здали його ж колегам-міліціонерам, але бояться, що спустять справу на гальмах.
22:27 03.08.2014
30 липня 2014 року голова Олевської райдержадміністрації свободівець Віктор Пилипчук разом з громадськими активістами передав 10 бронежилетів для 30-ї механізованої бригади із Новограда-Волинського.
Першими претендувати на житло мають сім’ї загиблих на АТО, а другими – учасники бойових дій
12:36 03.08.2014
Першими в черзі на житло мають бути сім’ї загиблих учасників АТО, які не мають власного житла, другими – учасники бойових дій. Таку пропозицію внесли молоді представники громадських організацій під час обговорення майбутньої Концепції державної програми у сфері молодіжної політики. «Ці люди платять життям і здоров’ям за те, щоб ми з вами зараз мали можливість знаходитися тут і говорити про майбутнє. Тому вони – найпріоритетніша категорія. В Україні є багато інших категорій, які потребують допомоги з боку держави, але надавати перевагу потрібно насамперед тим, хто допомагає державі»
Сторінка: ←попередня 1 2 3 
...
 1944 19451946 
...
 1970 1971 наступна→