RSS
Субота, 2 березня 2024, 14:38
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

Компактный набор инструментов мультитул: От компактности и многофункциональности – до практичности

17.08.2021 11:14

Ремонт по дому и наличие под рукой компактного набора инструментов

Каждый мужчина старается устранять мелкие бытовые поломки самостоятельно, и для этого ему, естественно, нужны соответствующие инструменты, но иметь на всякий случай в наличии целый ящик различных по размеру и форме отверток, кусачек, пассатижи, пилок и много другого, необходимого и при этом весьма узко профильного применения, не всегда представляется возможным. Особенно, если потребность в ремонте возникла вдали от дома, скажем на даче или где-нибудь за городом на отдыхе, понятно, что возить с собой все эти инструменты не будешь и угадать, когда и какой именно инструмент потребуется тем более. Но для того, чтобы быть как говориться во все оружие и в любой ситуации найти быстро решение и устранить проблему, достаточно иметь мультитул от https://leatherman-rus.ru/ - удобный и компактный набор инструментов.

 

Это прекрасный вариант мультиинструментов, которые могут быть всегда под рукой, благодаря своему негабаритному размеру, а большое количество инструментов при необходимости могут использоваться для устранения той или иной поломки, как в домашних условиях, так и в гараже, на даче, на работе или во время туристического похода.

 

Набор инструментов мультитул: От многофункциональности – до практичности

Но мультитул – это не только отвертки и пассатижи, а также ножницы, открывалка для консервных банок, нож, шило, то есть то, что непременно пригодится во время отдыха на природе, поэтому такой набор пригодится и рыбаку, и охотнику, и, конечно же, любителю туристических походов. Поэтому если ваш друг, родственник или босс поклонник охоты или рыбалки, или заядлый турист, а вам срочно нужно приобрести для него подарок, то такой набор мультиинструментов будет как нельзя кстати, и без сомнений получатель обязательно оценит все его достоинства и огромные возможности уже на ближайшем отдыхе на природе.

 

Многие довольно привычные и банальные задачи могут оказаться просто не выполнимыми вне дома, когда нет соответствующего оборудования, поэтому все достоинства и незаменимость мультитула сложно переоценить, ведь в тех ситуациях, когда срочно нужен тот или иной инструмент, и он есть в этом компактном, но многофункциональном наборе. К примеру нужно срочно что-то отрезать или зажать, закрутить или наоборот открутить, понятно, что просто голыми руками тут не справится и нужна отвертка или пассатижи, ну, разумеется, их с собой никто не носит, кроме тех специалистов, что с ними постоянно работают. А поскольку мультитул достаточно небольшого размера, то можно его использовать еще и как брелок, что позволит столь нужному набору инструментов в необходимый момент всегда быть под рукой.

Житомирські новини