RSS
Неділя, 9 серпня 2020, 01:58
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Служба безпеки України блокувала масштабне виготовлення та реалізацію контрафактної підакцизної тютюнової продукції. Щомісяця зловмисники збували цигарок на понад 10 мільйонів гривень.
31 липня у Новограді-Волинському начальник ГУНП Юрій Олійник поспілкувався з журналістами місцевих мас-медіа щодо загальної ситуації у місті й районі та актуальних питань у забезпеченні правопорядку і безпеки.
30 липня уночі рейдова група Головного управління Нацполіції Житомирщини затримала три вантажівки, що перевозили сміття без належної супровідної документації. 
Про це заявив керівник Житомирського обласного штабу партії «Слуга народу» Олександр Дмитрук в ефірі ТРК «Союз-ТВ».
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

Алкоголізм, як хвороба: Курси лікування та кваліфікована допомога фахівців

07.07.2020 23:22

Кваліфікована допомога під час лікування алкоголізму

Алкоголізм – це хвороба, що зруйнувала не одне життя, та не одну щасливу родину, тому багато людей, у кого в близьких виявляють подібну залежність прагнуть допомогти будь-якими способами позбутися її. Але зазвичай алкозалежні не вважають себе хворими, та відмовляються від допомоги, тому щоб почати лікування потрібно залучати професіоналів.

І найкращим варіантом буде звернутися до наркологічного центру https://new-life.center/uk/napryamki/likuvannya-alkogolizmu/, де кваліфіковані спеціалісти застосовуючи сучасні методики зможуть допомогти хворому позбутися залежності та повернутися до повноцінного життя.

 

Ефективність та успіх у лікуванні залежить не лише від досвідченості медичних працівників та правильно підібраних препаратів, але й від бажання самого пацієнта. І для того, щоб людина захотіла залишити свою залежність у минулому, вона повинна відчувати підтримку та любов рідних та близьких.

 

Алкогольна залежність та шляхи лікування цієї важкої хвороби

Жодній людині, що немає проблем з алкоголем складно уявити, як можна існувати так, як ці люди, проте маючи такі проблеми, людина кардинально змінюється, стає агресивною  та некерованою, тому оточуючим не лише складно це усвідомити та сприймати, але й просто бути поруч. Саме, тому щоб повернути знову спокій та радість в сім’ю, рідні намагаються допомогти хворому, шукають лікарів, які допоможуть вирішити цю страшну проблему та позбавити його від алкогольної залежності. Але алкоголь не лише руйнує стосунки в родині, але й провокує виникнення інші захворювання, іноді навіть невиліковних.

 

Тому дуже важливо допомогти позбутися залежності якомога швидше та назавжди, щоб знову людина змогла займатися улюбленою справою, спілкуватися з рідними та насолоджуватися життям.

 

Хтось за допомогою міцних напоїв намагається відволіктися та забути про проблеми, інші регулярно відзначають різноманітні приводи з алкоголем, і настільки звикли. що вже не можуть навіть дня провести, щоб не вживати алкогольні напої. Причини та шлях, який привів людину до такого існування може бути у кожного різний, проте, безперечно, варто шукати способи його змінити, щоб повернутися знову до нормального та повноцінного життя. Зрозуміло, що лікування від алкоголізму дуже складне та довготривале, і іноді бувають рецидиви, оскільки не кожен може втриматися і залишатися тверезим.

 

Для успішного позбавлення від алкоголічної залежності застосовують різні методики та препарати, але психологічний аспект є не менш важливою складовою, тому процес реабілітації передбачає застосування різних мотиваторів.

Житомирські новини
Теги: