RSS
П'ятниця, 14 серпня 2020, 10:30
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Служба безпеки України блокувала масштабне виготовлення та реалізацію контрафактної підакцизної тютюнової продукції. Щомісяця зловмисники збували цигарок на понад 10 мільйонів гривень.
31 липня у Новограді-Волинському начальник ГУНП Юрій Олійник поспілкувався з журналістами місцевих мас-медіа щодо загальної ситуації у місті й районі та актуальних питань у забезпеченні правопорядку і безпеки.
30 липня уночі рейдова група Головного управління Нацполіції Житомирщини затримала три вантажівки, що перевозили сміття без належної супровідної документації. 
Про це заявив керівник Житомирського обласного штабу партії «Слуга народу» Олександр Дмитрук в ефірі ТРК «Союз-ТВ».
іменинники

Кропачов Дмитро Ігорович - Житомирська область, Україна. Політик, депутат, керівник

Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

Алкогольна залежність: Від допомоги рідних – до лікування в спеціальних медичних закладах

05.07.2020 20:24

Алкогольна залежність та шляхи позбавлення від згубної звички

На сьогоднішній день однією з найбільш складних та неприємних проблем для багатьох родин є алкогольна залежність близької людини, адже подібна зловживання алкоголем спричиняє розлади в стосунках, сварки та конфлікти. Людина під впливом алкоголю повністю змінюється, стає агресивною та неконтрольованою у своїх вчинках, тому зрозуміло, що витримати подібну поведінку дуже важко. Крім того, організм хворого також зазнає значного отруєння, що приводить до виникнення інших захворювань, тому кваліфікована допомога стає надзвичайно потрібною. Звернувшись до спеціалістів наркологічного центру пацієнт отримає усю необхідну допомогу від досвідчених спеціалістів, пройде курс лікування та зможе назавжди позбавитися від своєї згубної залежності.

 

Висококваліфікований медичний персонал, сучасні методики та новітні препарати допоможуть людини у її бажанні здолати свою згубну звичку та нададуть шанс почати нове щасливе життя без алкоголю.

 

Зловживання алкоголем та допомога рідних

Зрозуміло, що рідні шукають різні способи, аби врятувати близьку людину та повернути її до звичайного життя, і для цього не шкодують ні часу,  ні коштів,  проте для того, щоб досягти успіху і лікування було дієвим та дало результат потрібна допомога самого хворого. Найбільшою складністю при лікуванні даної проблеми, є саме відмова пацієнта, адже він не визнає, що є хворим та потребує медичної допомоги. Дехто з людей, що мають  алкогольну залежні, переконані, що зможуть відмовитися від своєї звички в любий момент, варто лише це їм захотіти, проте саме зараз вони цього не бажають робити.

 

Тому дуже важливо, щоб близькі та рідні людини, що має проблеми з зловживанням алкоголю, допомогли зробити перший крок та звернутися за професійною допомогою до кваліфікованого спеціаліста.

 

Методики лікування алкоголізму та допомога медиків

Сьогодні застосовуються різні методики та медичні препарати, які допоможуть пацієнту здолати свою хворобу та позбутися залежності. Зрозуміло, що можна спробувати здолати проблему і в домашніх умовах, проте під наглядом лікарів, з відповідною психологічною підтримкою та поступовою ефективною реабілітацією шанси на успіх значно більші. Окрім того, варто не забувати, що іноді люди, що мають подібну залежність і намагаються від неї позбутися, можуть не витримати і знову «зірватися», проте перебуваючи в медичній установі поруч з кваліфікованими спеціалістами можна уникнути подібних рецидивів та довести лікування до успішного завершення.

 

Безперечно, шлях позбавлення від алкогольної залежності надзвичайно складний і болісний, тому щоб хворий зміг успішно його пройти, буде не досить лише досвіду професійних спеціалістів, застосування сучасних методик та використання відповідних препаратів, важливо додати до цього комплексу ще підтримку та розуміння від рідних та близьких людей, і тоді людина, відчуваючи любов оточуючих зможе швидше одужати.

Житомирські новини
Теги: