RSS
Понеділок, 26 жовтня 2020, 03:28
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відповідальність за підготовку та організацію виборів лежить на міській раді.
Встановлено, що зловмисники створили низку фіктивних суб’єктів господарювання на території Житомирської області, які не здійснювали жодної господарської діяльності. 
Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 10096 осіб, з яких 309 – за минулу добу.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ст. 185 (Крадіжка) ККУ. Законодавством подібні протиправні дії караються від штрафних санкцій і до 3 років позбавлення волі.
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

Мастера леса подозревают в незаконной порубке 170 деревьев

14.04.2020 17:03

Житомирские новости - По процессуального руководства прокуратуры Житомирской области продолжается досудебное расследование в уголовном производстве по факту незаконной порубки леса, причинила существенный вред, и растраты чужого имущества путем злоупотребления своим служебным положением, совершенной мастером леса Новоград-Волынского лесничества.


В понедельником, 13 апреля 2020, по согласованию с процессуальным прокурором, лице сообщено о подозрении в совершении уголовных преступлений, предусмотренных ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 246 УК Украины.
По данным следствия, на ГП «Новоград-Волынский лесхоз АПК» действовала преступная схема растраты государственных лесных ресурсов, к которой причастен мастер леса этого лесного хозяйства.


Должностным лицом на вверенных ему лесных участках лесхоза противоправно осуществлялись порубки деревьев, которые в дальнейшем реализовывались субъектам хозяйствования без соответствующего учета, в том числе экспортерам древесного угля сомнительного происхождения.


В частности, за период с февраля по декабрь 2019 им было срублено не предназначенных для вырубки почти 170 сухостойных и сироростучих деревьев различных пород - граб, клен, сосна, осина, береза, липа, ольха.


В результате незаконных порубок леса государству причинен существенный вред на сумму свыше 145 тыс грн.


Сейчас по делу продолжается досудебное расследование, которое проводит СУ ГУНП в области.

Житомирські новини
Теги: