RSS
Четвер, 23 травня 2024, 13:10
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Шелудченко Віра Тимофіївна - Житомирська область. Політик, громадський діяч

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

Маємо забезпечити нормалізацію життя там, де це можливо, не чекаючи перемоги вже зараз, – Андрій Єрмак

31.08.2023 18:37

Під час вступного слова до учасників Розширеного засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад керівник Офісу Президента та головуючий заходу Андрій Єрмак наголосив, що усі представники різних рівнів та гілок влади мають працювати системно та дружно на загальний результат, поки Сили оборони звільняють територію України від російських окупантів. Засідання Президії цього разу відбулося у новому форматі. Уся увага – окремому регіону.

“Сьогодні у нас пілотний проєкт – ми розпочинаємо з Херсонської області і сьогодні спробуємо говорити дійсно напряму з кожною громадою. Щоб кожна громада мала можливість задати питання і отримати відповіді від будь-кого, хто сьогодні присутній на засіданні Президії”, – наголосив Андрій Єрмак.


Саме у цьому, за словами Андрія Єрмака, і полягає ідея Конгресу. Мета платформи не змінилася з часу першого обговорення проєкту з Президентом Володимиром Зеленським.


“Наш Конгрес є майданчиком, який дозволяє, в першу чергу громадянам нашої країни, напряму говорити з владою про потреби і проблеми. Але Конгрес має працювати активніше. Маємо дійти до кожної області і кожної громади. Будемо збиратися частіше і в різних форматах”, – заявив керівник Офісу Президента.
Одним з основних завдань Конгресу є вирішення проблем усіх громад, проте, як зазначив Андрій Єрмак, людям у прифронтових регіонах найскладніше.


“Там величезні руйнування у багатьох населених пунктах. Через обстріли російської федерації, наслідки підриву Каховської ГЕС. Ми ж маємо забезпечити нормалізацію життя там, де це можливо. Вже зараз, не чекаючи перемоги”, – закцентував Андрій Єрмак.


Йшлося про прискорення буріння нових свердловин, ремонту і будівництва водогонів, аби відновити водопостачання у повному обсязі, а також про відновлення житла та інфраструктури в рамках ініціативи Президента “Пліч-о-пліч”.


“Люди повинні мати, куди повертатись. Зима вже близько. Безгосоподарність і зловживання будуть розцінюватись як зрада. Ні на мить не забуваємо, що в нас триває ще війна”, – застеріг учасників Андрій Єрмак.

ВІДЕО:

https://www.youtube.com/watch?v=eAHguJtyb2o

Житомирські новини
Теги: