RSS
Понеділок, 20 квітня 2026, 23:23
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Нагадуємо, що 03 квітня ворог цинічно завдав удару по житловому району в Коростені. Відразу після атаки розпочалася ліквідація наслідків надзвичайної ситуації. Обласна військова адміністрація спільно з міською владою скоординували зусилля комунальних служб, рятувальників, підприємств, волонтерів і благодійних організацій з усієї області.
Сьогодні, 06 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко провів засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Коростені.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко взяв участь у підсумковому всеукраїнському семінарі Національного олімпійського комітету України, під час якого підбито підсумки діяльності регіональних відділень за 2025 рік.
Як повідомляє начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, наразі така група створена в АТ «Житомиробленерго» — її бійці несуть бойові чергування та виконують завдання із захисту неба над регіоном.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

На Сумщині правоохоронці викрили чоловіка, який зберігав арсенал боєприпасів та наркотичні речовини

26.01.2025 00:11

На Сумщині правоохоронці викрили чоловіка, який незаконно зберігав боєприпаси та наркотичні речовини.

За незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами фігуранту загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.

За даними слідства, у березні 2022 року 46-річний житель Охтирського району натрапив на покинуту пошкоджену військову техніку окупаційних сил поблизу автодороги між двома населеними пунктами. Серед залишків техніки знаходилися боєприпаси та вибухові речовини.

Замість того, щоб повідомити про знахідку правоохоронців, чоловік вирішив привласнити знайдену зброю. Він переніс боєприпаси до свого місця проживання, де почав їх зберігати без відповідного дозволу, порушуючи законодавство.

У січні 2025 року, під час санкціонованого обшуку, у гаражному приміщенні за місцем проживання підозрюваного правоохоронці вилучили 4 корпуси ручних гранат, 4 запали до них, 373 патрони різного калібру, димові шашки, мисливську рушницю, а також пристрої для куріння наркотичних речовин та згортки із подрібненою речовиною рослинного походження. Все вилучене направлено на експертне дослідження.

Наразі чоловікові повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Слідство триває.

Заходи проводилися спільною міжвідомчою групою, до якої увійшли співробітники оперативно-розшукових підрозділів 5 прикордонного загону Держприкордонслужби, слідчі слідчого Управління ГУНП в Сумській області у взаємодії зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань в Сумській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції, за процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури.

Житомирські новини
Теги: