RSS
Понеділок, 26 жовтня 2020, 03:25
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відповідальність за підготовку та організацію виборів лежить на міській раді.
Встановлено, що зловмисники створили низку фіктивних суб’єктів господарювання на території Житомирської області, які не здійснювали жодної господарської діяльності. 
Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 10096 осіб, з яких 309 – за минулу добу.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ст. 185 (Крадіжка) ККУ. Законодавством подібні протиправні дії караються від штрафних санкцій і до 3 років позбавлення волі.
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

Областная библиотека открыла онлайн-доступ к редких изданий

17.04.2020 11:20

Житомирские новости - У каждого теперь есть возможность прочитать редкие книги в режиме онлайн. Такую возможность своим читателям предоставляет Житомирская областная универсальная научная библиотека имени Олега Ольжича.

 

Электронный каталог областной библиотеки представляет доступ к около 350 редких изданий для пользователей сети интернет. Особенно этим удобно пользоваться сейчас в условиях карантина.

 

Об идее и методы создания электронного каталога директор библиотеки Василий Врублевский во время общения с журналистами местного телеканала.

 

Так, по его словам, в каталоге представлены уникальные издания, которых нет в фондах других библиотек Украины. Работать над созданием е-каталога библиотеки начали еще несколько лет назад, используя при этом обычную офисную и цифровую технику.

 

На сайте библиотеки изложены даже издание 18-го века, 19-го века. Есть периодика, выходившая в Житомире, литература краеведческого и научного направления.

 

Справка. Электронный каталог позволяет осуществлять быстрый и качественный поиск литературы по различным параметрам, например: автор, название документа, год издания, речь, вид документа (книга, рукопись, сборник, диссертация, автореферат, журнал и т.д.), наличие электронной версии документа и некоторыми другими классификаторами. В электронном каталоге содержатся документы с середины 18 века и результаты ретроконверсии фондов ЖОУНБ им. О. Ольжича и библиотек Житомирской области.

Житомирські новини
Теги: