RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 10:04
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

Олексій Чернишов: «Велике будівництво» 2021 формує нову культурну спадщину держави

19.04.2021 17:29

Житомирські новини - Культура – новий напрям у Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». У 2021 році планується відновлення 20 об’єктів культурного спрямування.

«Об’єкти культурної спадщини України – це відгомін нашої історії. Маємо її знати та шанувати. Відновлення культурних об’єктів стане потужним внеском у розвиток громад та культурне збагачення населення України», – зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

У рамках підготовки до відзначення 30-ї річниці Незалежності України буде реалізовано знаковий об’єкт на території Черкащини – Будинок культури у Каневі на 700 місць.

Саме тут буде розташована Шевченківська національна бібліотека та Канівська школа мистецтв. Центр облаштують для проведення різноманітних гуртків культурологічного спрямування й наукового відділу з вивчення та популяризації діяльності та життя видатних осіб української історії тощо.

На реалізацію об’єкту передбачено 76,2 млн грн.

Також у планах будівництво культурно-мистецького центру «Дзбан» в с.Старий Косів Івано-Франківської області. Це унікальний об’єкт, який немає аналогів. Центр буде побудований у формі глечика з візерунками. Таке рішення в дизайні будівлі підкреслює історичний культурний доробок Косівщини. Саме на цих територіях одним з найпоширеніших ремесел було гончарство. У Центрі розташовуватиметься невеликий кінотеатр, внутрішній відкритий балкон, гончарні майстерні та конференц-зали.

Масштабна реконструкція запланована і для таких об’єктів, як: Національний художній музей України, Національний історико-культурний заповідник «Качанівка», Бережанський замок, оборонні мури Жовкви, Палац Потоцьких у Тульчині, Підгорецький замок, Національний заповідник «Хортиця», Національний літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди, «Білий та Сірий будинки Косачів» в с.Колодяжне, Миколаївська астрономічна обсерваторія, Національний заповідник «Софія Київська», Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», Державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань» та замок Любарта в Луцьку.

Житомирські новини