RSS
П'ятниця, 25 вересня 2020, 06:12
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Перший заступник Генпрокурора представив колективу Житомирської обласної прокуратури нового керівника – Олександра Білошицького
Голова обласної ради Володимир Ширма занедужав на COVID-19. Про це очільник депутатського корпусу повідомив 14 вересня на Facebook-сторінці.
10 вересня поліцейські Житомирського відділу за участі спецпризначенців ГУНП припинили функціонування нелегального грального закладу, розташованого по вул. Театральній в обласному центрі. Триває досудове розслідування.
На сайті організації опубліковано відкритий лист до Президента щодо захисту конституційних прав громад, у якому йдеться:
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- - Алло, це пожежна частина? -Так!  - У мене в кімнаті - велика пожежа, рятуйте! - Скажіть, де ви знаходитесь територіально? - У...

Повноцінне одужання пацієнта: Від транспортування – до професійної медичної допомоги

02.08.2020 16:07

Своєчасне надання допомоги та транспортування пацієнтів до лікувального закладу

Грамотне та правильне лікування є надзвичайно важливими питаннями для багатьох, хто має чи мав ті чи інші проблеми зі здоров’ям. Іноді від вчасно отриманої кваліфікованої медичної допомоги залежить не лише успіх лікування, але й саме життя людини, тому питання транспортування пацієнтів до лікувального закладу з професійними спеціалістами та сучасним обладнанням стає особливо актуальним. Проте зрозуміло, що лежачого хворого, пацієнта з травмами, після інсульту чи певними складними захворюваннями серця не можна перевозити звичайним транспортним засобом, оскільки потрібно, щоб людина перебувала в потрібному положенні мінімізуючи больові відчуття та зберігаючи стабільність стану, з постійним доступом до ліків та спеціального обладнання.

 

Саме тому, коли виникає потреба транспортування важкохворого,  дуже важливо, щоб перевезення відбувалося спеціалізованим, обладнаним усім необхідним для цього, транспортним засобом.

 

Професійна медична допомога – запорука повноцінного одужання пацієнта

Життя людини надзвичайно непередбачуване, і ніхто не знає, що може трапитися з ним чи його близькими наступної миті. Проте опинившись навіть в самій складній ситуації, варто намагатися зберігати спокій та шукати варіанти вирішення проблеми. Дуже часто ми чуємо про дорожньо-транспортні пригоди, що трапились в місті, про людей з важкими хворобами, що потребують складного лікування. На сьогоднішній день далеко не всі медичні заклади мають можливість надавати повноцінну допомогу, тому, щоб пацієнт отримав кращу медичну допомогу потрібно звернутися в більш оснащені клініки, де кваліфіковані лікарі мають можливість застосовувати сучасні методики лікування і новітні препарати.

 

Але враховуючи важкий стан пацієнтів, надзвичайно важливо їх доставити до лікувального закладу максимально комфортно, дотримуючись усіх відповідних для цього вимог. Тому для того, щоб транспортувати хворого безпечно, швидко та в комфортних умовах варто скористатися послугами фахівців, які спеціалізуються в цьому питанні. Окрім того, варто враховувати, що в залежності від стану пацієнта та його хвороби може бути і різні умови транспортування, які необхідно обов’язково дотримувати. Довірившись професіоналам, можна бути спокійним за те, що хворий буде доставлений до потрібного місця швидко, безпечно та з дотриманням усіх рекомендацій лікаря, оскільки великий парк відповідних спеціалізованих автомобілів компанії дозволяє забезпечити усі вимоги для безпечного та зручного транспортування пацієнтів.

Житомирські новини
Теги: