RSS
Понеділок, 26 жовтня 2020, 02:27
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відповідальність за підготовку та організацію виборів лежить на міській раді.
Встановлено, що зловмисники створили низку фіктивних суб’єктів господарювання на території Житомирської області, які не здійснювали жодної господарської діяльності. 
Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 10096 осіб, з яких 309 – за минулу добу.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ст. 185 (Крадіжка) ККУ. Законодавством подібні протиправні дії караються від штрафних санкцій і до 3 років позбавлення волі.
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

Предприниматели в поддержку больниц области в борьбе с COVID-19 направляют 14 млн грн

14.04.2020 14:09

Житомирские новости - В качестве благотворительной помощи для медицинских учреждений области закуплено средства индивидуальной защиты, медикаменты, дезинфицирующие средства, медицинский инвентарь и оборудование. На эти цели направили 14 млн грн. Так, Олевск центральная больница уже получила часть закупленных средств, другая помощь же поступит в больницы области в ближайшее время.

Финансы на закупку необходимого медицинского оборудования, средств индивидуальной защиты медиков, медикаментов, дезинфицирующих средств выделила компания украинского предпринимателя Геннадия Буткевич. Все эти медицинские товары уже доставляются в медучреждения области.

Это еще одна история о том, как социально сознательный бизнес помогает бороться с Коронавирусная инфекцией.

Так, в частности «Пержанской рудная компания», которая входит в инвестиционной компании BGV Group Геннадия Буткевич, передала медучреждениям Житомирской области на сумму 1 млн грн:

респираторы,

костюмы биозащиты,
медицинские перчатки,
защитные маски,
антисептики,
дезинфекционные средства и др.
 

Ранее компания приобрела для области 75 многофункциональных кроватей для медицинских целей на сумму более 1500000 грн, которые переданы на баланс Управления здравоохранения Житомирской ОГА.

Олевский центральная больница, Олевский Центр первичной медицинской помощи и еще более шести медицинских учреждений и организаций, осуществляющих мероприятия по недопущению распространения коронавируса, получили 779 тыс. Грн на закупку необходимых средств индивидуальной защиты и средств для дезинфекции. Для Олевской центральной больницы приобрели кислородный концентратор, предназначенный для работы аппаратов ИВЛ высокого давления и аппарат искусственной вентиляции легких.

Напомним, что швейная фабрика в Новограде-Волынском начала массовый пошив средств защиты для медицинских работников. Мощности предприятия позволяют довести производство защитных костюмов до 1,5 тысячи в сутки. В планах фабрики в месяц производить до 45 000 единиц.

Житомирські новини
Теги: