RSS
Субота, 7 грудня 2024, 11:29
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
З 12 листопада Головне управління Національної поліції в Житомирській області очолив полковник поліції Олександр Ковтун. Раніше він перебував на посаді начальника Управління дізнання Національної поліції України.
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
іменинники

Форест Сергій Володимирович - Житомирська область, громадський діяч, журналіст, бізнесмен

Дмитро Погреблян
У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись.

У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись. Бо ніхто не міг подумати...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

Сергій Деркач: Цифрові інструменти та комплексний підхід до відбудови є ключовими для забезпечення прозорості та підзвітності процесу відновлення

12.06.2024 18:41

У рамках Конференції з питань відновлення України у Берліні заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач взяв участь у панельній дискусії “Відповідальність, прозорість та доброчесність у відновленні”.

Ключова тема обговорення – інструменти забезпечення прозорості та підзвітності відбудови.

“Практична реалізація принципів прозорості та підзвітності під час відновлення напряму впливає на довіру до нашої держави, як з боку міжнародних партнерів, так і збоку власних громадян. Від цього залежать обсяги інвестицій, які будуть залучені до відбудови. У питанні забезпечення прозорості та підзвітності команда Міністерства відновлення досягла значного прогресу. Зокрема, йдеться про запуск екосистеми DREAM, розробку геоінформаційної системи регіонального розвитку, використання методології пріоритезації проєктів відновлення за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Також Міністерство розробило та реалізує Антикорупційну програму для мінімізації корупційних ризиків, проводить системне навчання антикорупційних уповноважених. Це лише частина роботи, яка дозволить підвищити прозорість процесу відновлення”, – наголосив Сергій Деркач.

Заступник міністра також підкреслив роботу Агенства відновлення у цьому напрямку. Наприклад, запровадження єдиної методики проведення закупівель, публікації кошторисної документації, сертифікацію до міжнародних стандартів проведення закупівель.

“Головне сьогодні – це подальший розвиток всіх інструментів, у першу чергу обов’язковість використання системи DREAM та масштабування найкращих практик Агенства відновлення на місцевий рівень”, – підсумував Сергій Деркач.

Під час панельної дискусії учасники разом фокусувались на трьох ключових питаннях:

Які зусилля докладаються для побудови прозорої та підзвітної системи управління процесом відновлення?

Як місцева влада може запевнити мешкаців та міжнародних партнерів, що кошти на відбудову витрачаються в інтересах суспільства?

Як підвищення прозорості та доброчесності сприятиме місцевому економічному розвитку та залученню іноземних інвестицій?

Житомирські новини
Теги: