RSS
П'ятниця, 4 грудня 2020, 13:25
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Служба безпеки України блокувала на Житомирщині діяльність міжрегіонального конвертаційного центру із загальним обігом майже 200 мільйонів гривень.
Рішення про утворення та затвердження складу постійних комісій Житомирської міської ради ухвалили депутати міської ради під час І сесії міської ради восьмого скликання, яка відбулася сьогодні, 3 грудня.
Голова обласної ради склав присягу посадової особи місцевого самоврядування та подякував депутатам за виявлену довіру.
Попередньо встановлено, що чоловік мав наміри вирішити підприємницькі питання на свою користь, усунувши свого бізнес-партнера.
іменинники

Леонченко Наталія Петрівна - політик, громадський діяч

Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

Стабілізатори напруги: Або як захистити електроприлади та подовжити їх строк служби

21.11.2020 12:23

Перепади напруги в електромережі: к захистити електроприлади

Раптові перепади напруги в електромережі можуть привести до виходу з ладу електроприладів. Але уникнути подібних неприємностей, зберегти в робочому стані техніку та заощадити кошти на непередбачені витрати можна, для цього потрібно використовувати спеціальне обладнання стабілізатори напруги для бачі. Стабілізатор приймає напругу з електромережі та при потребі вирівнює її, збільшуючи низький рівень та зменшуючи високий. Таким чином електроприлади отримують електроенергію відповідної напруги, а саме 220В.  

 

Широкий вибір моделей стабілізаторів дозволяє підібрати оптимальний варіант як для використання в побутових умовах, так і для захисту обладнання від перепадів напруги на крупних підприємствах. Крім того, є варіанти стабілізаторів, які передбачені для застосування безпосередньо з певним обладнанням, наприклад газовими котлами, або ж встановлюються на все помешкання, що дозволяє не турбуватися про всі технічне приладдя в будинку чи офісу.

 

Небезпечність стрибків напруги в електромережі

Сьогодні все частіше можна почути та побачити інформацію про те, що в тому чи іншому будинку у мешканців вийшла з ладу побутова техніка, і виною цьому раптові стрибки напруги в електромережі. Зрозуміло, що мережі, що живлять наші помешкання електроенергію далеко е надійні, тому подібні перепади доволі часті випадки. То ж щоб убезпечити свої електроприлади від пошкоджень і продовжити їх термін експлуатації багато хто встановлює спеціальне обладнання – стабілізатори напруги.

 

Особливо актуальним та необхідним використання подібного обладнання є на промислових підприємствах, де застосовується багато різновидів обладнання та технічних засобів, тож скачок напруги призведе не лише пошкодження дорого вартісного обладнання, але й до зупинки усього технологічного процесу виробництва. Але зазвичай під час проектування та розташування технічного устаткування в цехах враховуються подібні небезпеки, тому одразу встановлюються відповідні моделі стабілізаторів напруги.

 

Обираючи стабілізатор напруги варто проконсультуватися зі спеціалістом, який порадить модель, враховуючи усі особливості електрообладнання клієнта та подальших умов його експлуатування, оскільки великий асортимент відповідного прибору дозволяє не лише підібрати найкращий варіант в кожному індивідуальному випадку, але й без кваліфікованої допомоги розгубитися в великому різноманітті пропозицій. Крім того моделі для використання в побутових умовах та для підприємства можуть відрізнятися своїми характеристиками, ну і звісно ж вартістю. Вибір моделей дозволяє придбати надійний захист від перепадів напруги, як для кожного електроприладу окремо, так і для усієї техніки в приміщенні загалом.

Житомирські новини
Теги: