RSS
Понеділок, 26 жовтня 2020, 03:13
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відповідальність за підготовку та організацію виборів лежить на міській раді.
Встановлено, що зловмисники створили низку фіктивних суб’єктів господарювання на території Житомирської області, які не здійснювали жодної господарської діяльності. 
Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 10096 осіб, з яких 309 – за минулу добу.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ст. 185 (Крадіжка) ККУ. Законодавством подібні протиправні дії караються від штрафних санкцій і до 3 років позбавлення волі.
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- - Алло, це пожежна частина? -Так!  - У мене в кімнаті - велика пожежа, рятуйте! - Скажіть, де ви знаходитесь територіально? - У...

В область поступили средства индивидуальной защиты для медиков

14.04.2020 18:15

Житомирские новости - Житомирщина получила более 8 тыс. Биозащитньгх костюмов, 20 тыс. Масок, 21 тыс. Респираторных масок, бахилы, защитные комплекты, очки, перчатки для защиты медицинских работников. Все эти средства поступили от благотворителей, Министерства здравоохранения Украины и Офиса Президента Украины. Также в областной лабораторного центра направили очередную партию ПЦР-тестов.

 

Председатель ОГА Виталий Бунечко и его первый заместитель Владимир Федоренко вместе с журналистами осмотрели, что именно получила Житомирщина от благотворителей и от государства на областной базе специального медицинского снабжения сегодня, 14 апреля.

 

«Очень приятно, что на Житомирщине есть сознательные и социально ориентированные представители бизнеса. Ведь предприниматели области, и просто граждан постоянно оказывают помощь для защиты наших врачей. Еще раз подчеркиваю, что в Новоград-Волынском швейная фабрика перепрофилировалась и начала производить костюмы для защиты медработников. И благодаря этой фабрике наши врачи будут обеспечены средствами защиты », - рассказывает председатель ОГА Виталий Бунечко.

 

Так, по словам начальника управления здравоохранения ОГА Николая Суслика, за 13-14 апреля по области поступили такие средства защиты для медиков:

2 тыс. Защитных комплектов;
3 тыс. 600 биокостюмив;
4 тыс. 442 костюмы;
20 тыс. Масок;
21 тыс. Респираторных масок;
1 тыс. 100 бахил;
более 1 тыс. очков.
 

Владимир Федоренко отметил, что двенадцать медучреждений области «первой волны» обеспечены средствами защиты. Создан запас и для 11 учреждений здравоохранения региона, определены заведениями «второй волны». Поэтому сейчас Житомирщина достаточно обеспечена средствами индивидуальной защиты.

 

Председатель ОГА также выразил благодарность группе компаний «АТБ», которые оказывают благотворительную помощь. Среди представленных комплектов защиты является помощь и именно от этих компаний. Также предприниматели привлекаются к другим благотворительных проектов области. В частности, уже приобрели современную систему для ПЦР-диагностики коронавируса.

 

Напомним, что Житомирская область получила 23,8 тыс. Продуктовых наборов для обеспечения необходимым уязвимые слои населения.

Житомирські новини
Теги: