RSS
Середа, 15 січня 2025, 01:55
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 8 січня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із керівництвом 9-го прикордонного загону провели перевірку стану робіт з посилення оборони державного кордону на території Житомирщини. У ході візиту вони ознайомилися з умовами несення служби прикордонників та роботою засобів спостереження, зокрема тих, що були створені за кошти, виділені Житомирською обласною військовою адміністрацією.
19 грудня у місті Малин розпочав роботу новий майданчик для підтримки бізнесу — офіс платформи «Зроблено в Україні». Це вже п’ятий такий офіс у Житомирській області, відкриття якого є важливим кроком у реалізації загальнонаціональної політики, ініційованої Президентом України.
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

Військовослужбовці, які добровільно повернуться на службу до 1 січня 2025 року, будуть знову отримувати всі виплати з моменту поновлення на військовій службі

02.12.2024 15:23

 

Такі норми передбачені в законі про добровільне повернення на службу тих, хто вперше самовільно залишив військову частину або дезертував. Відповідний документ 28 листопада 2024 року підписав Президент України Володимир Зеленський.

Зокрема, закон встановлює, що військовослужбовці, які самовільно залишили військові частини чи місця проходження служби або дезертували до набрання чинності даним законом мають можливість добровільно, але не пізніше 1 січня 2025 року, прибути до відповідних військових частин для продовження військової служби.

Командир військової частини не пізніше 72 годин з дня їх прибуття до військової частини чи місця проходження служби продовжує дію контракту, а також поновлює виплату грошового, продовольчого, речового та інших видів забезпечення.

З моменту продовження військової служби таким військовослужбовцям поновлюються пільги та соціальні гарантії, встановлені законодавством України. Водночас виплата недоотриманого за час їх відсутності здійснюватись не буде.

Керівник військової частини інформує у письмовій формі про продовження контракту з військовослужбовцем орган досудового розслідування та відповідний орган управління Військової служби правопорядку у Збройних Силах України.

Після чого почнеться процедура закриття кримінального провадження відносно бійця.

Водночас якщо військовослужбовець до першого січня не повернеться до місця проходження служби він може бути позбавлений волі аж на десять років.

Правоохоронці розробили чіткий алгоритм взаємодії та проводитимуть низку організаційних та процесуальних заходів, направлених на встановлення місця знаходження військовослужбовців які не скористаються можливістю добровільно повернутись.

Довідково, Верховна Рада України проголосувала за цей закон 21 листопада. Він передбачає, для військових, які самовільно залишили місце служби до 29 листопада 2024 року, але потім добровільно повернулися до 01 січня 2025 року назад й виявили бажання боронити Батьківщину від російського агресора, військова служба і дія контракту продовжується.

Основна мета Закону – створити можливості для військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини чи місця проходження служби або дезертували до 29 листопада 2024 року повернутися до 01 січня 2025 року в частини та продовжити службу без докорів сумління та конфліктів із законодавством України.

За повідомлянням ДБР

Житомирські новини
Теги: