RSS
П'ятниця, 5 червня 2020, 00:48
Суспільно-інформаційний ресурс громади
У салоні перебувало п’ятеро осіб. Для проведення слідчих дій їх доставляють у поліцію Київської області.
За попередніми підрахунками спеціалістів, за час роботи конверту у 2019-2020 роках через нього пройшло понад 200 мільйонів гривень.
Окремо Голова Служби безпеки ознайомився з рівнем матеріально-технічного забезпечення Житомирського обласного управління та умовами роботи в ньому. 
Діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого займалися збутом наркотиків і психотропів, блокувала Служба безпеки на Житомирщині. 
Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

Во время обыска у подозреваемых в незаконном лишении свободы человека найдено оружие и поддельный паспорт

23.04.2020 13:15

Житомирские новости - Коростышевской местной прокуратурой в ходе процессуального руководства, в среду, 22 апреля 2020, согласовано сообщение о подозрении трем лицам в незаконном лишении свободы человека.


Следственным полиции, в установленном законом порядке, всем трем лицам сообщено о подозрении в совершении преступления по ч. 2 ст. 146 УК Украины.


Одновременно с этим, в соответствии с постановлением суда, по месту жительства фигурантов дела проведены санкционированные обыски, в ходе которых обнаружено и изъято газовый пистолет, пневматическая винтовка, боевые патроны, 6 ножей, похожих на холодное оружие, паспорт с признаками подделки и другие предметы.


Происшествие произошло в ночь с 21 на 22 марта этого года в Хорошевский районе.


По данным следствия, трое знакомых молодых вместе с потерпевшим помогали разгружать доски местному жителю (родственнику потерпевшего). В дальнейшем, после совместного распития спиртных напитков, между ними произошел конфликт, в ходе которого эти молодые неоднократно били потерпевшего, причинив ему телесные повреждения, а затем связали и отвезли в лесополосу, где оставили на ночь судьбы.
Расследует уголовное производство Хорошевский отделение полиции.


Учитывая то, что родственниками потерпевшего в телевизионном сюжете высказано мнение, что фигурантам дела не сообщают о подозрении якобы в связи с причастностью одного из них к родственнику-чиновника, сообщаем, что досудебное расследование проводится без нарушения определенных действующим законодательством сроков.


Дополнительно: санкция указанной статьи предусматривает наказание в виде ограничения свободы на срок до пяти лет или лишение свободы на тот же срок.

Житомирські новини
Теги: