RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 05:07
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

За правилами ЄС. Голова Укравтодору представив трирічний план реформ дорожньої галузі

25.03.2021 15:18

Українські новини - Дорожня галузь України, яка активізувалася в Україні з початком президентської програми «Велике будівництво», буде трансформуватися за європейським зразком. Про це голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков сказав, представляючи у ДП «ДерждорНДІ» вектор розвитку Укравтодору на 2021-2023 роки, повідомляється на офіційній сторінці установи в Facebook.

«Усі управлінські рішення мають бути засновані на даних, data-based policies, за планами та стратегіями має стояти наука. Саме тому тільки із активною роботою ДП "ДерждорНДІ" можливо втілити усі реформи, над якими ми зараз спільно працюємо із ЄБРР, нашими іншими міжнародними партнерами, Командою підтримки реформ при Укравтодорі», - сказав Кубраков.

Серед інституційних змін, спрямованих на попередження корупції в Укравтодорі, він виділив такі: введення Плану антикорупційних заходів в рамках проекту з ЄБРР; переведення усієї документації в електронний формат; створення відкритих реєстрів асфальтобетонних заводів і калькулятора розрахунку кваліфікації підрядника, а також лібералізацію ціноутворення.

Одночасно важливою складовою реформування Укравтодору Кубраков назвав кардинальну зміну підходу до управління якістю доріг.

Для цього буде істотно змінений підхід до моніторингу доріг. За словами Кубракова, в найближчі дні буде оголошено про закупівлі, спрямовані на збір і аналіз інструментальних даних про стан доріг.

З 2022 року процес пріоритизації ремонтних і будівельних робіт стане повністю автоматизованим завдяки системі HDM-4, ​​яка застосовується у 134 країнах і рекомендована Світовим банком.

Також на найбільших дорожніх проєктах будуть використовуватися міжнародно визнані форми договорів, зокрема FIDIC, NEC та інші.

Нагадаємо, нещодавно заступник керівника Офісу Президента, координатор президентської програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко повідомив про плани до кінця 2023 року відновити усю мережу загальнодержавних доріг України.

Житомирські новини
Теги: