RSS
П'ятниця, 19 квітня 2024, 19:03
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

Офіцер-«кіборг» з Житомира розповів про війну в Донецькому аеропорту

22:07 02.12.2014

«Тиша – це перше, що б'є по нервах» - розповідає про перше враження від повернення з Донецького аеропорту до рідного мирного Житомира офіцер 95 окремої аеромобільної бригади Аскольд.

Він разом з побратимами має 24 дні, щоб провести з близькими, залікувати рани та відпочити від боїв. Але найбільше Аскольда вразило те, що в мирному Києві якесь інше життя, геть своє, відірване від фронтових реалій.

«Бо в аеропорту про мир немає і мови – там справжня війна», – розповідає військовий.

З того боку українській армії ще від початку протистояла, каже Аскольд, шайка бандитів, потім за зброю взялися місцеві мешканці, а тепер під аеропортом «працюють» професійні російські кадрові військові. І це швидко не закінчиться. Але ця війна, говорить офіцер, через яку гинуть найкращі українці, не за термінал, а за те, щоб так звана зона АТО не розповсюдилася далі. На ті ж такі вулиці мирного Києва, Харкова та інших місць, де немає боїв.

Про життя в Донецькому аеропорту та після повернення з нього - в інтерв'ю Громадському офіцера 95 окремої аеромобільної бригади з позивним Аскольд.

Житомирські новини