RSS
Понеділок, 8 червня 2026, 08:51
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Війна – вона руйнує міста й домівки. Вона безжально нищить дитячі мрії, обриває долі та забирає найдорожче — життя. За кожною цифрою статистики стоїть маленьке серце, яке перестало битися, нездійснені плани, недоспівані колискові та невимовний біль батьків. Пам’ять про цих дітей назавжди залишиться в серцях українців як нагадування про страшну ціну, яку платить наша країна за право бути вільною.
На Житомирщині продовжується реалізація масштабних інфраструктурних проєктів, спрямованих на покращення транспортного сполучення та забезпечення надійної логістики. Хід виконання робіт перевірили віцепрем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба, голова Державного агенства відновлення України Сергій Сухомлин та начальник Житомирська обласна військова адміністрація Віталій Бунечко.
Сьогодні, 23 травня, у Житомирі відбулися пам’ятні заходи до Дня Героїв України — дня, коли вшановують усіх борців за свободу та незалежність нашої держави. В умовах повномасштабної війни, ця дата має особливе значення, адже українці схиляють голови перед пам’яттю загиблих захисників і дякують тим, хто продовжує боронити країну.
іменинники

Годований Руслан Миколайович - політик, громадський діяч Житомирщини, депутат обласної ради 

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

Житомирські десантники у бою відбили в терористів цілий арсенал російської зброї. ФОТО

28.06.2014 16:21

Десантники Житомирської 95-ї аеромобільної бригади відбили у терористів в бою цілий арсенал російської зброї. Про це повідомляє Роман Бочкала.

 «Це не виставка озброєння російської армії, але десь поруч. РПГ-18 «Муха», РПГ-22, АК 74 з підствольним гранатометом, кулемет Калашникова ... Весь цей арсенал 95я аеромобільна бригада відбила у терористів в бою. Один з головних трофеїв - вогнемет «Джміль». Несе дуже велику вогневу міць. На озброєнні в українській армії не залишилося. Все було вистріляно в ході навчань і продано. Ще один цінний експонат - снайперська гвинтівка Драгунова останньої модифікації з пластиковим прикладом і знімною щокою. На озброєнні Збройних Сил України така не перебуває. Оскільки це саме військова гвинтівка з військовим прицілом, а не громадянська модифікація «Тигр», то вона в принципі не могла потрапити в нашу країну законними шляхом. У кожної одиниці зброї є свій обліковий номер. Якщо у когось є доступ до російської базі даних, впевнений з'ясуватися багато цікавого. Але головне, що весь цей смертоносний боєкомплект більше не зможе вбивати українців», - підкреслює Роман Бочкала.

 

Житомирські новини