RSS
Вівторок, 18 листопада 2025, 17:17
Суспільно-інформаційний ресурс громади
18 листопада на базі Поліського національного університету відбувся аграрний форум «Інновації у сільському господарстві». Захід організовано в межах проєкту «Діалог влади та бізнесу», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським, який зібрав більш як 100 представників аграрної галузі області.
Житомирщина продовжує послідовно готуватися до можливих викликів зимового періоду, забезпечуючи стабільну роботу систем підтримки населення. На сьогодні в області створено 704 пункти незламності, де кожен житель може отримати необхідну допомогу у разі тривалого відключення електроенергії чи тепла.
07 листопада на Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Як зазначає начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, відсьогодні усі теплогенеруючі підприємства області мають можливість розпочати подавати тепло споживачам. Це означає, що наші домівки, школи, лікарні та підприємства почнуть отримувати життєво необхідне тепло, якщо середньодобова температура впаде нижче 8 градусів.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

Петро Порошенко відвідав житомирський військовий полігон. ФОТО

28.05.2016 13:24

Новини Житомира - 27 травня, Петро Порошенко відвідав Навчальний центр Високомобільних десантних військ у Житомирі, де відбулися збори із сержантським та старшинським складом Збройних Сил України.

Навчальний центр ВДВ призначений для здійснення первинної професійної підготовки військовослужбовців, перепідготовки та підвищення кваліфікації військовослужбовців десантних військ Збройних Сил України.

Головне завдання зборів – опрацювання Концепції розвитку професійного сержантського та старшинського складу Збройних Сил України за стандартами провідних армій світу та на досвіді, здобутому в АТО.

Головний старшина військової частини старший прапорщик Олег Косянчук: «Ми проводимо заняття з головними старшинами частин. В ході занять відпрацьовуємо елементи підвищення рівня готовності сержантського складу до виконання ними обов’язків за посадою. Після проведення практичних занять будемо задавати та вирішувати проблемні питання у ході бойових дій. Військовослужбовці обмінюються досвідом виконання обов’язків за посадою у своїх підрозділах та частинах. Теоретичні заняття проводяться у спеціально обладнаних навчальних аудиторіях. Відпрацювання практичних елементів навчальної програми відбувається на загальновійськовому полігоні, де є вся необхідна навчальна матеріально-технічна база для тренування навичок і успішного закріплення вивченого метеріалу».

На заняттях були присутні інструктори з Канади, США, Великобританії, Литви. Також був присутній Президент України Петро Порошенко, міністр оборони Степан Полторак і начальник Генерального штабу Віктор Муженко.

Керівництву держави було продемонстровано організацію проведення занять з тактичної та вогневої підготовки сержантського складу. Зокрема, практичне виконання вправ стрільб зі стрілецької зброї на військовому стрільбищі та тактичну на психологічній смузі перешкод.

Петро Порошенко нагородив військовослужбовців 95-ї аеромобільної бригади Житомира орденами. Дванадцять військових отримали ордени «За мужність» ІІІ ступеня, один — медаль «За військову службу Україні» та одного нагородили медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня.

Окрім, цього Петро Порошенко доручив Міністру оборони підвищити зарплату сержантському складу ЗСУ та збільшити фінансування військових полігонів.

«Я маю для вас приємну новину. Пане, Міністре оборони, доручаю вам підвищити грошове забезпечення сержантського складу. Я не вважаю, що є добрим те, коли відмінність від грошового забезпечення контрактника, який щойно прийшов на військову службу і сержанта, який уже служить молодшим командиром, сьогодні складає від 200 до 400 гривень. Треба забезпечити зростання фахівців, сержантів, молодших командирів. Даю доручення спрямувати передбачені оборонним бюджетом кошти 140 млн. на полігон «Широкий лан», не менше 50 млн. на полігон «Яворів», а також нашому спецназу - 50 млн гривень на полігон у Бердичів» - наголосив Президент.

Ольга Багінська

Житомирські новини