RSS
Вівторок, 14 жовтня 2025, 06:54
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Наказом Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України полковника Олексія Трофіменка призначено начальником Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
03 жовтня у місті Чуднів відбулася нарада «Сучасна медицина: реалії сьогодення та перспективи майбутнього» за участі Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко, начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка, його першої заступниці Наталії Остапченко, директорки Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОВА Валентини Донець, народних депутатів та представників медичної спільноти області.
1 жовтня в Україні відзначають День Захисників і Захисниць України, День Української повстанської армії, День Українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці — день, присвячений вшануванню мужності тих, хто стоїть на сторожі незалежності та територіальної цілісності нашої держави. Він символізує непохитність українського народу у боротьбі за свободу та мирне майбутнє.
Житомирщина – хоч і тиловий регіон, але він теж відчуває війну через обстріли, загиблих, поранених та руйнування цивільної інфраструктури. Ще один виклик – тут проходить ділянка українсько-білоруського кордону. Кореспондентка Укрінформу поспілкувалася з начальником Житомирської ОВА Віталієм Бунечком про наслідки війни, підготовку до зими, проєкти, які реалізовує Естонія, підтримку ВПО та чи відчуває очільник області втому від роботи.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

У Житомирі відбувся Обласний різдвяний шаховий турнір. ФОТО

08.01.2014 12:22

Обласний різдвяний турнір відбувся 5 січня 2014 року в приміщенні кафе «Глобус». Загалом учасниками змагань стали 40 шахістів із Житомира та Бердичева, серед яких діти, зокрема, школярі, й дорослі.

Турнір з швидких шахів проводився за швейцарською системою у 7 турів. Контроль часу – по 15 хвилин на партію кожному гравцю.

Напружена боротьба відчувалась упродовж усіх турів.

За результатами змагань, лідером турніру став житомирянин Ігор Випханюк, набравши 6,5 очок із 7 можливих. Друге місце одержав Сергій Охріменко, набравши 6,00 очок. Бронзовим призером турніру, набравши 5,00 очок, а також за додатковими показниками, став Володимир Ревуцький.

До вісімки сильніших шахістів також ввійшли: Ярослав Думанський, Богдан Веремій, Максим Мелешко, Андрій Олішевський, Юрій Тарасов.

Призери змагань одержали кубки, грамоти та цінні подарунки.

«Ні для кого не секрет, що Ігор Випханюк є лідером багатьох обласних та інших змагань із шахів. Тож і в цьому турнірі, на мою думку, йому не було рівних. В принципі, в лідерах практично всі, хто мав там бути, немає ніяких несподіванок», – розповів один із учасників турніру Іван Трохимишин.

Турнір відбувся за підтримки Житомирської обласної федерації шахів та Профспілки Інновація.

Житомирські новини

Житомирські новини