RSS
П'ятниця, 12 серпня 2022, 20:48
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Місто виділяє ділянку в 6,5 Га. Там можна встановити близько 150 будинків.
За результатами роботи Кирило Тимошенко подякував прикордонникам за якісне виконання завдань із захисту та оборони державного кордону та залишив символічний напис на прапорі прикордонного підрозділу.
Таким чином, організатор та інші учасники, які нині встановлюються, своїми цинічними діями, окрім особистого збагачення на воєнних потребах, ще й ставили під ризик життя захисників України.
На конференції йшлося про низку заходів у рамках проєкту, що запроваджується в Україні в умовах воєнного часу, зі створення безпечного простору для учнів і студентів і викладацького складу освітніх закладів.
Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Житомирські новини
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин вчора відвіз 10 тон продуктів, медикаментів та інших вкрай важливих речей наших військовим з 95-ї бригади, які боронять нашу країну від російських окупантів на Сході. Про це він повідомив під час вчорашнього вечірнього онлайн-брифінгу. Також Сергій Сухомлин запевнив, що на передовій немає наших військових, у яких були б відсутні бронежилети, шоломи та все інше необхідне.
05 листопада у Малині, Радомишлі та Попільні пройшли спільні рейди працівників Національної поліції України та Держпродспоживслужби щодо дотримання карантинних обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки підприємцями.
Посміхнись  
- - Алло, це пожежна частина? -Так!  - У мене в кімнаті - велика пожежа, рятуйте! - Скажіть, де ви знаходитесь територіально? - У...

Відбулося відкриття молодіжного арт-центру «Житомирські ініціативи». ФОТО

24.11.2015 18:23

Новини Житомира - У Житомирі, 24 листопада, відбувся Відкритий Молодіжний Форум «Житомирські ініціативи» в коворкінг – центрі «Острів Пасхи».

Ініціаторами Форуму є Молодіжна Громадська рада при Виконавчому комітеті Житомирської міської ради, ГО «Молодіжна фундація європейських ініціатив», за співпраці з Українським жіночим фондом, польською громадською організацією «Sempre a Frente» в місті Люблін та Міністерство закордонних справ Польщі.

Начальник, управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, Ірина Ковальчук прокоментувала: «Сьогодні, у нас неординарна зустріч, ми спробуємо на Форумі молодіжної ініціативи змоделювати перше бачення молодіжного центру: чи потрібен він нашому місту, чи є у цьому нагальна потреба, і як це бачать молоді люди. До обговорення будуть залучені громадські діячі, менеджери, активісти громадських рад, новообрані молоді депутати, науковці, викладачі, студенти та усі, кому не байдужа тема молодіжної політики в місті. Планерне засідання відбуватиметься до обіду, а після обіду поділимося на групи, і кожен, працюючи зі своїм координатором, розглядатиме теми: архітектури простору, промоція простору, адміністрування молодіжного простору. Наступним кроком буде створення якоїсь більш конкретної ініціативної групи яка буде працювати над розробкою концепції роботи центру і втілювати всі заплановані ідеї у життя».

Результатом роботи Форуму має стати консолідоване бачення єдиного простору самореалізації молоді в місті, його принципи роботи, адміністрування та майбутні проекти.

На відкритті був присутній Житомирський міський голова Сергій Сухомлин: «Ініціатива створення такого молодіжного центру пішла не від влади, а від молоді. Я, як представник влади готовий підтримати ідеї проекту. У нашому місті є декілька приміщень, які змогли б підійти для новоутвореного проекту, адже пустують вже декілька років. Для прикладу можна навести той же кінотеатр «Жовтень». Кожний із вас – індивідуальність, що має певні ідеї, які потрібно реалізовувати. Я підтримую ваші ініціативи, але не хочу, щоб влада говорила, як це потрібно робити. Я вірю, що ми змінимо наше місто, вдихнемо нове життя, зробимо його кращим як у плані культури, так і архітектури, щоб у цьому місті трохи більше людей стало посміхатися».

Ольга Багінська

Житомирські новини