RSS
Понеділок, 23 червня 2025, 03:31
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 19 червня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із представниками місцевої влади відвідали Житомирську обласну клінічну лікарню імені О.Ф. Гербачевського, де офіційно запустили в роботу новий магнітно-резонансний томограф.
Житомирська область активно долучилась до урядової програми єВідновлення, що передбачає компенсації за зруйноване або пошкоджене житло внаслідок збройної агресії росії. Як реалізується програма в регіоні та які результати вже досягнуто — розповідає перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко.
17 червня, у рамках проєкту «Діалог влади та бізнесу» начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко привітав з прийдешнім професійним святом фермерів Житомирщини. Людей, які своєю невтомною працею поєднують в єдине ціле споконвічну любов до рідної землі, добробут української економіки та основи продовольчої безпеки не лише українців, а й світу.
09 червня в Житомирі відбувся культурно-духовний захід «Під Покровом Святого Пантелеймона», присвячений підсумкам регіонального етапу конкурсу Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона». Цей день став символом шани й подяки тим, хто щоденно стоїть на варті людського життя, об’єднуючи професіоналізм, жертовність та щиру турботу про ближнього.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

Як у Житомирі відкривали Дім української культури. ФОТО

21.04.2016 22:04

Новини Житомира - Сьогодні, 21 квітня, у Житомирі відкрили Дім української культури і представники Книги рекордів України зареєстрували найбільшу ляльку-мотанку, заввишки 3 метри 50 сантиметрів.

Захід розпочався біля пам’ятника Т. Г. Шевченка народними танцями та співами хорової капели «Орея» і дитячого хору «Глорія». Також виступила народна артистка України Ніна Матвієнко. На відкритті були присутні представники органів державної влади, органи місцевого самоврядування, громадські та релігійні організації, школярі, студенти та просто перехожі.

Заклад розташований в історичному осередку міста – будинку Філіпова, відомому житомирянам як старе приміщення РАЦСу.

Як зазначив міський голова Сергій Сухомлин: «Дім стане осередком традицій, духовності та української культури. Тут проходитимуть майстер-класи, семінари, творчі вечори, виставки тощо. Хочеться, щоб цей Дім працював не лише для офіціозу, а щоб сюди приходили усі мешканці міста - відпочивали, слухали українську музику та просто лунав дитячий сміх».

Головною метою створення закладу є виховання патріотизму у молоді, розповсюдження ідеї українознавства, сприяння культурному, історичному та духовному розвитку, збереження національного надбання.

За традицією до маєтку першого запустили чорного кота Анатолія, потім зайшов міський голова Сергій Сухомлин, за ним священнослужителі, які освятили помешкання, а далі усі бажаючі.

Від сьогодні у Домі української культури працює 6 виставкових залів, в яких представлено безліч експонатів. Серед них — вироби народної творчості, побутові речі і навіть зброя козацької доби, картини житомирських художників, куточок відомих житомирян, українське вбрання та багато іншого.

Дім української культури відкритий для житомирян та гостей міста в будні дні з 9:00 до 18:00 (вул. Велика Бердичівська, 61).

Ольга Багінська

Житомирські новини