RSS
Середа, 17 липня 2019, 11:41
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Натомість справжні зміни – це не обличчя, а підходи, які дозволяють запроваджувати затребувану якість життя, впевнений Володимир Гройсман.
На цьому наголосив начальник відділу енергоменеджменту Житомирської ОДА Геннадій Забродський 27 червня, під час семінару з енергоефективності.
Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Києві викрили службових осіб Баранівської міської ради Житомирської області під час отримання 30 000 гривень за виділення землі.
У Житомирі продовжується реконструкція обласного онкологічного диспансеру – тривають внутрішні роботи.
Микола Череднік
Політики мають перестати брехати і красти

Три тижні тому вирішив брати участь у дострокових виборах до парламенту. Я публічно звернувся за під...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Житомирські новини
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

Житомирські студенти зібрали 4 407 гривень на лікування дівчини, хворої на рак. ФОТО

20.05.2015 16:10

Житомир, новини - 20 травня в Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбувся заключний благодійний концерт на підтримку Ольги Дацькової. На заході було підведено підсумки благодійної акції.

Нагадаємо, Ольга – учениця 11 класу ЗОШ №30 м. Житомира. В її юному віці лікарі поставили страшний діагноз – рак кісток. Рідні та друзі школярки організували п’ять благодійних концертів у житомирських навчальних закладах. Зокрема, 31 березня у ЗОШ №30 пройшов благодійний концерт у рідних стінах Олі. Тоді вдалося зібрати 5 052 гривні.  

Наступний концерт за участю талановитої молоді провели 16 квітня в Житомирському державному технологічному університеті. Зібрали ще 5 362 гривні. 

21 квітня подібний захід провели в Житомирському національному агроекологічному університеті.

Спільними зусиллями зібрали понад 11 тисяч гривень, які передали батькам школярки. 

Вже 14 травня концерт відбувся в Житомирському інституті медсестринства. Там було зібрано 4 290 гривень.

Та п’ятий заключний благодійний захід пройшов у Житомирському державному університеті імені Івана Франка. На ньому зібрали 4 407 гривень.

На сцені Житомирського державного університету виступали: Вероніка Гуренко, Олег Калганов, Євген Кравчук, PodBeet, Олексій Горовий та Анастасія Ковальчук, гурти "Стихійне Лихо" та "Freedom Lemons", команда КВН "Свої Нюанси", Дарія Металіді, Анастасія Заліщук та інші.

«Останній рік зробив нас зовсім іншими, ми стали людянішими , почали думати не лише про свої проблеми, про те, що комусь набагато гірше, ніж нам. Цей концерт є для нас знаковий. Сподіваюсь, що навіть та людина, яка не була присутня в залі бажає Олі ви здоровіти, стати студенткою, здобути спеціальність, народити дітей і прожити своє життя», - сказав проректор з навчально-методичної та виховної роботи ЖДУ імені Івана Франка Андрій Шевчук.

Андрій сказав, що не міг відмовити провести благодійний концерт у стінах університету, а вважає за обов’язок робити крок на зустріч таким акціям.

За дорученням голови Житомирської обласної ради, виконувача обов’язків житомирського міського голови, голови громадської ради та Житомирської обласної державної адміністрації вручили подяку «За активну громадську позицію, участь в організації та проведенні благодійного концерту на підтримку Ольги Дацькової» організаторам та учасникам благодійних акцій.

Кошти, зібрані з п’яти концертів передали батькам школярки Ольги Дацькової.

Анастасія Римар

Житомирські новини