RSS
Вівторок, 28 вересня 2021, 17:26
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Керівникам управління та відділу райдержадміністрації та підприємцю-оцінювачу повідомлено про підозру.
Про це повідомляє міський голова Сергій Сухомлин.
Міські голови говорили про можливості та обмеження міст у розв'язанні проблеми централізованого теплозабезпечення.
У результаті зіткнення водій «IVEKO» загинув на місці події. Нині поліцейські встановлюють всі причини та обставини події.
Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.
На виконання доручення Президента України, у понеділок, 11 січня, під час наради з керівництвом Міненерго, НАК «Нафтогаз», НКРЕКП, Оператором ГТС та представниками Офісу Президента було напрацьовано два підходи, які дозволять суттєво знизити тарифи на газ для населення. Перший підхід передбачає формування тарифів на газ за формулою “ціна на європейських хабах “мінус” транспортування газу до України”, який пропонує Міністерство енергетики. Крім того, пропонується тимчасово обмежити маржу для газопостачальників. Очікуваний результат: суттєве зниження тарифів і нівелювання спроб спекулянтів зберегти надприбутки в умовах формування нових європейських правил.
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

Мазур Василь Костянтинович

Мазур Василь Костянтинович народився 31 липня 1957 року в селі Панасівка Козятинського району Вінницької області. Трудову діяльність розпочав у 1976 році після закінчення Вінницького технікуму м’ясної та молочної промисловості слюсарем на молочному комбінаті у місті Барнаулі Алтайського краю. Після закінчення Київського технологічного інституту харчової промисловості з серпня 1981 року працює інженером технічного відділу Житомирського об’єднання молочної промисловості, а з вересня цього ж року - змінним інженером-механіком Бердичівського молокозаводу.

З 1985 року продовжує трудову діяльність на керівних посадах таких підприємств міста: комбінаті хлібопродуктів, АТП – 11856 та ВАТ „Бердичівський солодовий завод”.
Мазур В.К. в 1990 році обирався депутатом міської ради. 
З вересня 1997 року працює на посадах заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, першого заступника міського голови виконкому Бердичівської міської ради.
В 2001 році вступив до Національної академії державного управління при Президентові України, яку закінчив у 2004 році та здобув кваліфікацію магістр державного управління.
У 2002 році прямим голосування мешканців міста його обрано міським головою м. Бердичева. Повторно він обраний на посаду міського голови м. Бердичева у березні 2006 року та у жовтні 2010 року. 

Мазур Василь Костянтинович під час роботи в органах місцевого самоврядування проявив себе вмілим організатором та керівником територіальної громади міста, добрим господарником, досвідченим політиком і громадським діячем. В діяльність органів місцевого самоврядування міським головою запроваджено нові форми і методи роботи з територіальною громадою, удосконалено систему органів самоорганізації населення.
Протягом останніх років у місті зберігається стійка тенденція щодо росту промислового виробництва. В місті працює капітал більше 10 країн світу. Як результат, – збережено основний промисловий потенціал міста, значно зменшено показник безробіття.
Проводиться значна і систематична робота з благоустрою міста та підвищення ефективності діяльності житлово-комунального господарства, впроваджено енергозберігаючі системи в галузі теплозабезпечення міста, побудовано та реконструйовано 9 котелень, відновлено житлове будівництво. В місті створено понад 70 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. 
Значна увага приділяється соціальній сфері та турботі про соціально незахищені верстви населення, ветеранів війни та праці. За сприяння міського голови відкрито центр дитячої реабілітації та відремонтовано приміщення 4 амбулаторій сімейної медицини у віддалених мікрорайонах міста, нове приміщення отримало управління праці та соціального захисту населення, територіальний центр соціального обслуговування одиноких і малозабезпечених громадян. Надається значна і постійна допомога громадським організаціям людей з особливими потребами, дитячим творчим колективам. 
Завдяки співпраці та скоординованим діям міської влади і підприємців міста у Бердичеві відкриваються нові заклади торгівлі, ресторанного бізнесу, готелі, діагностичні лабораторії та приватні медичні центри. Візитівкою Бердичева стало приміщення автовокзалу, яке місто отримало саме завдяки такій співпраці.
За ці роки культура та медицина міста визнані кращими в області.
Збережено мережу шкіл, дитячих закладів і позашкільних навчальних закладів. Завершено комп’ютеризацію всіх шкіл міста. Прийнято у комунальну власність територіальної громади міста оздоровчий табір „Соколятко”, де проведено капітальний ремонт та відновлено його роботу. 
У 2010 році введено в експлуатацію Центр жінки, який, на думку фахівців, є одним з найкращих такого роду медичних закладів не лише в області, а й в Україні.
Особливу увагу міський голова приділяє покращенню матеріальної бази освіти та розвитку фізичної культури. У місті традиційно проводяться два Міжнародних спортивних турніри: зі стрибків у висоту «Меморіал В.О.Лонського» та з боксу серед молоді на призи чемпіона XXVI Олімпійських ігор Володимира Кличка, Дні польської культури та міжнародні науково-практичні конференції.
За ініціативи В.К. Мазура у місті створені містобудівна рада із залученням громадськості, координаційні ради громадських, політичних організацій, релігійних громад. У місті створено умови для вільної діяльності засобів масової інформації та реалізації прав і свобод громадян, забезпечується стабільна злагода в територіальній громаді.
Мазур В.К. - діловий, інтелігентний, гуманний керівник, який поєднує професійну компетентність, патріотизм, порядність і вміння доводити розпочаті справи до кінця. Він нагороджений орденом „За заслуги” ІІ ступеня (2011р.), орденом „За заслуги” ІІІ ступеня (2007р.), Почесною грамотою Верховної Ради України (2006р.), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2009р.) неодноразово нагороджувався Почесними грамотами Житомирської обласної ради та Житомирської обласної державної адміністрації, нагороджений дипломом обласної ради „Кращий міський голова” (2007р.) і занесений до Книги Пошани Житомирської обласної ради, нагороджений медаллю «Заслужений для польської культури», Орденом Преподобного Іллі Муромця Української Православної Церкви, Орденом Святого Григорія Великого І ступеня за наказом Папи Бенедикта XVІ (2007р.).

Одружений, має дві доньки та чотирьох онуків.

Житомирські новини