RSS
П'ятниця, 25 вересня 2020, 07:14
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Перший заступник Генпрокурора представив колективу Житомирської обласної прокуратури нового керівника – Олександра Білошицького
Голова обласної ради Володимир Ширма занедужав на COVID-19. Про це очільник депутатського корпусу повідомив 14 вересня на Facebook-сторінці.
10 вересня поліцейські Житомирського відділу за участі спецпризначенців ГУНП припинили функціонування нелегального грального закладу, розташованого по вул. Театральній в обласному центрі. Триває досудове розслідування.
На сайті організації опубліковано відкритий лист до Президента щодо захисту конституційних прав громад, у якому йдеться:
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

Пухтаєвич Михайло Георгійович

Пухтаєвич Михайло Георгійович народився 15 серпня 1980 року в місті Житомирі в робітничій сім'ї.

У 2003 році закінчив Житомирський державний технологічний університет за спеціальністю "Екологія та охорона навколишнього середовища" й отримав кваліфікацію інженера-еколога.

Наразі здобуває другу вищу освіту: навчається у Національному університеті податкової служби України.

Трудове життя розпочав з підприємницької діяльності.

З 2006 року є засновником і генеральним директором ПП "Виробничо-комерційне підприємство "Проспект".

Депутат Житомирської міської ради шостого скликання. Член Асоціації будівельників Житомирщини. Веде активну громадську та доброчинну діяльність. Нагороджений орденом Святителя Миколая Чудотворця Української Православної Церкви, Грамотою Житомирського міського голови.
Одружений. Разом із дружиною Іриною виховують двох синів і доньку.

Наприкінці 2006 року в Житомирі було відкрито виробничо-комерційне підприємство "Проспект", основним видом діяльності якого стали автотранспортні перевезення та забезпечення будівельної галузі області необхідними будматеріалами – в основному, це будівельний камінь, щебінь, пісок, бетон, асфальт.

За короткий термін його засновник і керівник, молодий бізнесмен Михайло ПУХТАЄВИЧ зумів створити сучасну і потужну матеріально-технічну базу. Тільки за перші три роки він придбав майже 50 одиниць техніки – фургонів, потужних самоскидів, екскаваторів, автомобільних міксерів, тралів для перевезення великовагових негабаритних вантажів тощо. Всі вони – відомих європейських виробників автотранспорту, таких як Mercedes, MAN, DAF, Iveco, Volvo, Renault, Scania, Schmitz, Krone, Kogel, Liebherr, Stetter, оскільки їх продукція давно не потребує реклами і зарекомендувала себе надійною, якісною, економічною та максимально адаптованою до експлуатації на вітчизняних дорогах.

Відтепер кожен, хто звертається до фірми "Проспект", може скористатися професійною консультацією з усіх питань, що стосуються придбання, доставки, розмитнення вантажної та іншої техніки і, що особливо важливо в часи фінансових криз, – взяти транспортний засіб у кредит, безплатно скористатися послугами автостоянки, яка цілодобово охороняється.

Приватне підприємство "Проспект" бере найактивнішу участь у діяльності шляхобудівельного комплексу Житомирської області та України в цілому. Налагоджено ефективну співпрацю з такими підприємствами, як акціонерні товариства "Агробудіндустрія", "Житомирміськрембуд", "Хміль", комунальне підприємство автошляхів, шляхобудівельні управління №19 та №35, підприємства будівельних сумішей, розчинно-бетонні та цементні вузли, гранітні кар'єри й інші. У ряді нових автомагістралей, що ведуть на схід і захід через всю країну, є також вагомий внесок підприємства "Проспект".

Завдяки успішним бізнес-проектам навіть в умовах глобальних фінансово-економічних криз на підприємстві вдається додатково створювати робочі місця, заробітна плата кожного працівника тут майже вдвічі перевищує середньомісячну по Україні. Наразі "Проспект" співпрацює із унікальною будівельною структурою – "Обербетоном", яка спеціалізується на виготовленні залізобетонних виробів і не має аналогів в Україні. "Обербетон" брав безпосередню участь у спорудженні стадіонів до "Євро-2012" у Львові та Києві. Тож "Проспект" також причетний до цих новобудов. З погляду бізнесмена, ефективною вакциною від ураження фінансовоекономічних криз є також будівництво інфраструктури, зокрема, для проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу. Значний вклад фірми й у зведення нового гіпермаркету "Метро" в Житомирі, генеральним підрядником якого виступила компанія "АльтісХолдинг", а також багатьох інших соціально значимих об'єктів.

Своєю діяльністю Михайло ПУХТАЄВИЧ намагається створити позитивний імідж українського бізнесу, в якому мають бути забезпечені чесні й однаково рівні для всіх правила гри на ринку праці, соціальна відповідальність за реалізацію державної політики у раціональному використанні природних ресурсів, екологічної безпеки тощо.

В енциклопедичному довіднику "Кращі люди України" у статті про молодого житомирського підприємця стверджується: "Михайло ПУХТАЄВИЧ користується репутацією мудрого, прогресивного, мислячого керівника. Своєю головною нагородою вважає позитивні відгуки клієнтів ПП "Проспект" та добрі слова, сказані жителями області на адресу колективу компанії".

Цілком заслужено Михайла Георгійовича ПУХТАЄВИЧА називають одним із найактивніших депутатів Житомирської міської ради. Він надає благодійну допомогу дитячим інтернатним закладам регіону, обласним
лікувальним установам, релігійним общинам, малозабезпеченим землякам. Зокрема, допомагав у зведенні Анастасіївського монастиря, надавав кошти на ремонт доріг у районах тощо. Про його доброчинну діяльність свідчать і Грамота виконкому з нагоди Дня місцевого самоврядування і численні подяки від виборців.

Житомирські новини