RSS
Вівторок, 23 квітня 2024, 10:44
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

Циганчук Наталія Антонівна

Народилася 1961 року в смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області в сім'і робітників.

Має вищу юридичну освіту - в 1985 році закінчила Харківський юридичний інститут, спеціальність - правознавство, кваліфікація - юрист.

В 2005 році захистила кандидатську дисертацію по спеціальності трудове право; право соціального забезпечення.

Указом Президента України від 18.08.2009 року присвоєно почесне звання "Заслужений юрист України".

Трудову діяльність розпочала службовцем в УМВС України в Житомирській області. З 1992 року займається викладанням правознавчих дисциплін у вищих навчальних закладах м. Житомира, м. Києва, м. Ірпіня Київськоі області. За цей час підготовлено більше п'ятнадцяти тисяч фахівців у галузі права.

Опублікувала понад 40 наукових праць.

Федерацією профспілок України визнана кращим юристом 2008 року в сфері захисту трудових прав та законних інтересів працівників.

З 1984 року займається юридичною практикою: юрисконсульт УО3 Житомирськоі ОДА, радник з правових питань Почесного консула Словеніі в Україні, юрисконсульт підприємств, установ та організацій різних форм власності. Представляє права та інтереси громадян і юридичних осіб у державних та судових установах.

Займається громадською діяльністю: була членом виборного органу первинної профспілкової організації, головою та членом комісії з трудових спорів. З 2009 року являється заступником начальника департаменту комітету боротьби з організованою злочинністю та корупцією в Житомирській області. Заступник голови благодійного фонду "Зігрій любов'ю дитину", член громадських організацій "Я - жінка", та "Всеукраїнське об'єднання "Майдан".

Займається волонтерською діяльністю. Приймає участь в акціях по збору коштів для армії, поранених, переселенців. Ініціатор звернення жінок України до жінок Росіі. Підготувала "Пам'ятку учасника бойових дій".

Заміжня. Чоловік - Циганчук Ігор Іванович - директор ТОВ Явір-2000.

Має 2-х доньок - Циганчук Інна та Циганчук Світлана.

Житомирські новини