RSS
Четвер, 27 червня 2019, 09:36
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Києві викрили службових осіб Баранівської міської ради Житомирської області під час отримання 30 000 гривень за виділення землі.
У Житомирі продовжується реконструкція обласного онкологічного диспансеру – тривають внутрішні роботи.
Рятувальниками проведено охолодження запірної арматури підземного резервуара та подано пінну атаку.
Сотрудники СБ Украины задокументировали получение сообщниками от местного частного предпринимателя двух «траншей» взятки по пятьсот американских долларов.
Микола Череднік
Вибори - так вибори!

Друзі, прийняв рішення балотуватися по 62 округу (м. Житомир) до Парламенту шляхом самовисування. Св...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Житомирські новини
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

Яковлева Елена Алексеевна

Елена Алексеевна Яковлева родилась 5 марта 1961 года в городе Новоград-Волынский, Житомирской области. Родившись в семье военнослужащего, ей приходилось очень часто переезжать по местам службы отца.

Школу Яковлева закончила в Харькове в 1978 году, позже работала библиотекарем, картографом, комплектовщицей на заводе. Зарплату она откладывала на поездку в Москве для поступления в театральный ВУЗ.

Яковлева была студенткой ГИТИСа в мастерской Владимира Андреева. Окончив обучение, она стала актрисой театра «Современник», причем, в труппу ее приняли единогласно, что для этого театра является уникальным случаем. Первая ее роль – Гитель в постановке Галины Волчек «Двое на качелях».

В 1986 году по приглашению Валерия Фокина она перешла в Театр им. Ермоловой, где она прослужила три года и вновь вернулась в «Современник». Через 28 лет они вместе с мужем Валерием Шальных окончательно покинули этот московский театр.

За эти годы Яковлева сыграла в таких спектаклях, как «Дни Турбиных», «Три сестры», «Крутой маршрут», «Мурлин Мурло», «Вишневый сад», «Бесы», «Пять вечеров» и других.

В кино ее самой известной ролью была Таня Зайцева в «Интердевочке» Петра Тодоровского. Также она участвовала в фильмах «Анкор, еще анкор», «Черный квадрат», «Воспитание жестокости у женщин и собак» и других. В последние годы Яковлева много снимается в сериалах.

Житомирські новини