RSS
Понеділок, 23 вересня 2019, 10:20
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Водія вантажівки та ще 9 пасажирів автобуса, віком від 42 до 71 року було госпіталізовано до Новоград-Волинської лікарні.  
Наприкінці сесії Віталій Бунечко подякував керівництву та депутатам обласної ради за плідну роботу.
Своєю чергою голова обласної ради Володимир Ширма подякував попередньому керівнику за роботу та пообіцяв підтримку новому очільнику від депутатського корпусу.
Учасники та організатори Всеукраїнського шкільного кінофестивалю «ЖУК» провели зйомки фільму у самому центрі міста Житомира.
Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Микола Череднік
Політики мають перестати брехати і красти

Три тижні тому вирішив брати участь у дострокових виборах до парламенту. Я публічно звернувся за під...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

Яковлева Елена Алексеевна

Елена Алексеевна Яковлева родилась 5 марта 1961 года в городе Новоград-Волынский, Житомирской области. Родившись в семье военнослужащего, ей приходилось очень часто переезжать по местам службы отца.

Школу Яковлева закончила в Харькове в 1978 году, позже работала библиотекарем, картографом, комплектовщицей на заводе. Зарплату она откладывала на поездку в Москве для поступления в театральный ВУЗ.

Яковлева была студенткой ГИТИСа в мастерской Владимира Андреева. Окончив обучение, она стала актрисой театра «Современник», причем, в труппу ее приняли единогласно, что для этого театра является уникальным случаем. Первая ее роль – Гитель в постановке Галины Волчек «Двое на качелях».

В 1986 году по приглашению Валерия Фокина она перешла в Театр им. Ермоловой, где она прослужила три года и вновь вернулась в «Современник». Через 28 лет они вместе с мужем Валерием Шальных окончательно покинули этот московский театр.

За эти годы Яковлева сыграла в таких спектаклях, как «Дни Турбиных», «Три сестры», «Крутой маршрут», «Мурлин Мурло», «Вишневый сад», «Бесы», «Пять вечеров» и других.

В кино ее самой известной ролью была Таня Зайцева в «Интердевочке» Петра Тодоровского. Также она участвовала в фильмах «Анкор, еще анкор», «Черный квадрат», «Воспитание жестокости у женщин и собак» и других. В последние годы Яковлева много снимается в сериалах.

Житомирські новини