RSS
Неділя, 11 квітня 2021, 16:10
Суспільно-інформаційний ресурс громади
2-летний мальчик успел пройти около 2 км вглубь леса от своего двора. К счастью, его быстро нашла одна из поисковых групп полицейских. Маленького путешественника передали матери.
22 березня на околиці с. Будичанів було виявлено несанкціоноване вивантаження сміття. Поліція розпочала досудове розслідування.
- У цей момент чоловік знаходився у салоні у бронежилеті та касці та поводився неадекватно, зокрема говорив до себе, - розповів Юрій Олійник.
У Житомирі впровадять Службу контролю громадського транспорту. Мета – ефективний контроль за пасажирськими перевезеннями комунального та приватного транспорту загального користування.
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.
На виконання доручення Президента України, у понеділок, 11 січня, під час наради з керівництвом Міненерго, НАК «Нафтогаз», НКРЕКП, Оператором ГТС та представниками Офісу Президента було напрацьовано два підходи, які дозволять суттєво знизити тарифи на газ для населення. Перший підхід передбачає формування тарифів на газ за формулою “ціна на європейських хабах “мінус” транспортування газу до України”, який пропонує Міністерство енергетики. Крім того, пропонується тимчасово обмежити маржу для газопостачальників. Очікуваний результат: суттєве зниження тарифів і нівелювання спроб спекулянтів зберегти надприбутки в умовах формування нових європейських правил.
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

Яковлева Елена Алексеевна

Елена Алексеевна Яковлева родилась 5 марта 1961 года в городе Новоград-Волынский, Житомирской области. Родившись в семье военнослужащего, ей приходилось очень часто переезжать по местам службы отца.

Школу Яковлева закончила в Харькове в 1978 году, позже работала библиотекарем, картографом, комплектовщицей на заводе. Зарплату она откладывала на поездку в Москве для поступления в театральный ВУЗ.

Яковлева была студенткой ГИТИСа в мастерской Владимира Андреева. Окончив обучение, она стала актрисой театра «Современник», причем, в труппу ее приняли единогласно, что для этого театра является уникальным случаем. Первая ее роль – Гитель в постановке Галины Волчек «Двое на качелях».

В 1986 году по приглашению Валерия Фокина она перешла в Театр им. Ермоловой, где она прослужила три года и вновь вернулась в «Современник». Через 28 лет они вместе с мужем Валерием Шальных окончательно покинули этот московский театр.

За эти годы Яковлева сыграла в таких спектаклях, как «Дни Турбиных», «Три сестры», «Крутой маршрут», «Мурлин Мурло», «Вишневый сад», «Бесы», «Пять вечеров» и других.

В кино ее самой известной ролью была Таня Зайцева в «Интердевочке» Петра Тодоровского. Также она участвовала в фильмах «Анкор, еще анкор», «Черный квадрат», «Воспитание жестокости у женщин и собак» и других. В последние годы Яковлева много снимается в сериалах.

Житомирські новини