RSS
Середа, 15 липня 2026, 23:59
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із своїм заступником з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександром Федьком та керівництвом Житомирської академії поліції ознайомилися з новими інфраструктурними проєктами, які втілили в життя завдяки фінансовій підтримці з обласного бюджету.
Сьогодні, 15 липня, у Житомирі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державності України.
03 липня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбувся «Форум стійкості регіонів. Житомирщина», присвячений питанням розвитку розподіленої генерації, енергетичної незалежності громад та фінансуванню проєктів у сфері відновлюваної енергетики.
30 червня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося перше установче засідання Регіонального молодіжного конгресу Житомирщини.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

Аудитори Житомирщини запобігли зайвій витраті майже 787 млн державних коштів

24.12.2025 12:09

За січень-листопад 2025 року фахівцями Управління Північного Офісу Держаудитслужби в Житомирській області проведено 411 моніторингів процедур публічних закупівель на загальну суму понад 2,1 млрд грн, з яких виявлено порушень на майже 1,7 млрд грн. Крім того, проведено 16 перевірок закупівель, якими охоплено майже 263 млн грн та в ході проведення яких виявлено порушень на понад 17 млн гривень.

Зокрема, під час моніторингів закупівель виявлено:

140 випадків порушення замовниками законодавства під час розгляду тендерних пропозицій, їх відхилення (не відхилення) та не відміни торгів;

107 випадків порушення порядку оприлюднення інформації про закупівлю;

34 випадки, коли замовники порушили законодавство щодо здійснення закупівель без застосування відповідних процедур або щодо правомірності вибору та застосування процедур закупівель;

27 випадків порушення законодавства під час укладання договорів про закупівлі та внесення до них змін;

11 випадків порушення законодавства під час безпосереднього їх виконання;

261 інше порушення у сфері закупівель.

За результатами проведених моніторингів закупівель та встановлених порушень замовники відмінили 36 процедур закупівель на суму понад 104 млн. грн та розірвали 88 договорів на суму майже 683 млн. грн. Завдяки своєчасному вжиттю належних заходів попереджено зайвих витрат державних коштів у сфері закупівель на загальну суму майже 787 млн. гривень.

За допущені порушення законодавства у сфері публічних закупівель 76 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 50 – до матеріальної, 4 – до адміністративної. Крім того, за результатом розгляду матеріалів проведених перевірок закупівель, переданих Управлінням до правоохоронних органів розпочато 3 досудові розслідування та матеріали 1 перевірки долучені до вже відкритих проваджень.

Житомирські новини