RSS
Вівторок, 17 червня 2025, 14:44
Суспільно-інформаційний ресурс громади
09 червня в Житомирі відбувся культурно-духовний захід «Під Покровом Святого Пантелеймона», присвячений підсумкам регіонального етапу конкурсу Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона». Цей день став символом шани й подяки тим, хто щоденно стоїть на варті людського життя, об’єднуючи професіоналізм, жертовність та щиру турботу про ближнього.
Після масштабного обміну полоненими, що відбувся між Україною та росією у форматі 1000 на 1000, на рідну землю повернулися 27 військовослужбовців — жителів Житомирської області.
Віталій Бунечко провів зустріч з юристом, який спеціалізується на міжнародному кримінальному праві, гуманітарному праві та захисті прав людини Акілле Кампанья.
Сьогодні, 23 травня, у Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Героїв України. Цей день присвячений вшануванню всіх, хто в різні періоди історії боровся і продовжує боротися за свободу та незалежність нашої держави. В умовах повномасштабної війни з росією ця дата набула ще глибшого, болючішого змісту: ми вшановуємо пам’ять полеглих та висловлюємо вдячність тим, хто продовжує захищати Україну сьогодні.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

«Діалог влади та бізнесу»: Легалізація трудових відносин та заробітної плати. Переваги та відповідальність

14.02.2025 16:04

Сьогодні, 14 лютого, за дорученням начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка, під головуванням його заступниці Наталії Арендарчук відбулася онлайн-зустріч керівництва та представників бізнесу області в рамках платформи “Діалог влади та бізнесу” на тему: Легалізація трудових відносин та заробітної плати. Переваги та відповідальність.

Такий формат створений Конгресом місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Учасники зустрічі обговорили ряд важливих питань, зокрема про:

особливості трудових відносин в умовах воєнного стану — інформував заступник начальника Центрального-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Олександр БАЗЯКА.

ризики та наслідки незадекларованих трудових відносин — інформувала заступниця начальника Головного управління Державної податкової служби України у Житомирській області Галина ВОРОБЕЙ.

переваги легалізації праці й заробітної плати — інформував заступник начальника Центрального-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Олександр БАЗЯКА.

задекларована праця: трудові та соціальні права працівника — інформувала начальниця фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Наталія ПІНЧУК.

Детальніше дивіться у відео - https://www.youtube.com/watch?v=7dqVAfwB9WQ

 

Житомирські новини