RSS
Субота, 11 квітня 2026, 14:08
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 06 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко провів засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Коростені.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко взяв участь у підсумковому всеукраїнському семінарі Національного олімпійського комітету України, під час якого підбито підсумки діяльності регіональних відділень за 2025 рік.
Як повідомляє начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, наразі така група створена в АТ «Житомиробленерго» — її бійці несуть бойові чергування та виконують завдання із захисту неба над регіоном.
Офіцера 95 окремої десантно-штурмової Поліської бригади ДШВ ЗСУ Віктора Скоківського нагороджено нагрудним знаком «Срібний хрест». Відзнаку вручив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський за особисту мужність і відданість справі під час захисту України.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

Формат навчання на Житомирщині коригують відповідно до ситуації в енергосистемі та погодних умов

31.01.2026 13:03

Міністерство освіти і науки України рекомендує, з огляду на складну ситуацію в енергосистемі та погіршення погодних умов, регіонам самостійно коригувати формат навчання у школах — залежно від рішень місцевих комісій з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У Житомирська область такі рішення ухвалюються з урахуванням безпекових і технічних можливостей закладів освіти, аби забезпечити безперервність освітнього процесу та зберегти здоров’я учасників навчання.

В закладах загальної середньої освіти:

у 39 територіальних громадах у 274 закладах загальної середньої освіти (50,8 %) освітній процес буде організовано у дистанційному форматі з 02.02.2026 по 4.02.2026, з 05.02.2026 – буде продовжено очно;
у 27 територіальних громадах у 265 закладах загальної середньої освіти (49,2 %) освітній процес буде організовано у очному форматі з 02.02.2026.

У закладах дошкільної освіти:

у 6 територіальних громадах 11 закладів дошкільної освіти (2 %) переведені на дистанційну форму навчання до 06.02.2026;
у 60 територіальних громадах 540 закладів дошкільної освіти (98 %) працюють очно.

З 20 закладів фахової передвищої освіти:

8 — очно;
11 — дистанційно;
1 — канікули.

З 16 закладів професійної освіти:

2 — очно;
14 — дистанційно.

Заклади вищої освіти працюють у різних форматах:

Житомирський державний університет ім. І. Франка — канікули;
Поліський національний університет — очно;
Державний університет «Житомирська політехніка» — очно;
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради — дистанційна формою навчання.

Освітянам, батькам і здобувачам освіти рекомендують стежити за офіційними повідомленнями своїх закладів і громад щодо можливих змін у розкладі та форматі навчання відповідно до поточної ситуації.

Житомирські новини