RSS
Вівторок, 20 січня 2026, 10:02
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. Під час засідання було підбито підсумки роботи за 2025 рік.
В обласній клінічній лікарні імені О. Ф. Гербачевського відкрили повністю оновлене приймальне відділення екстреної медичної допомоги. До відкриття долучився начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко долучився до розширеного засідання Уряду, де разом з очільницею Кабінету Міністрів України Юлією Свириденко, керівниками міністерств та колегами з усіх областей проаналізували результати роботи за підсумками 2025 року.
Сьогодні, 26 грудня, 97 родин захисників і захисниць із Житомирщини отримали грошову компенсацію на придбання житла. Загальний обсяг державного фінансування для цих родин становить 223 мільйони гривень.
іменинники

Рижук Сергій Миколайович - Україна, Житомирська область

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

«Гастролер» с Житомирщины похитил в соседней области лошадей на 80 тыс грн

18.12.2015 12:22

Хмельницкая область, новости - 24-летний «гастролер» похитил четырех лошадей у ​​жителей Шепетовского района на общую сумму около 80 000 гривен.

От преступных действий злоумышленника пострадали жители сел Пашуки, Вишневое, Городище и Судилков. А несколько дней назад сотрудники криминальной полиции Шепетовского ОП задержали конокрада. Им оказался 24-летний «гастролер» из города Бердичев Житомирской области. Он ранее уже привлекался к уголовной ответственности.

Правоохранители установили, что подозреваемый приезжал в Шепетовского района, воровал лошадей с пастбищ и привязывал их в лесу, а сам выходил на трассу и ждал машину заготовителей, договаривался с ними и продавал лошадей по 5000 гривен за голову. Деньги тратил на собственные нужды. Реальная же сумма ущерба, нанесенного потерпевшим, составила около 80 000 гривен.

Сейчас подозреваемый находится под стражей. Согласно ч. 2 ст. 185 «Кража» Уголовного кодекса Украины ему грозит наказание в виде ареста на срок от 3 до 6 месяцев или ограничение свободы на срок до 5 лет или лишение свободы на тот же срок.

Досудебное расследование продолжается. Правоохранители проверяют задержанного на причастность к аналогичным преступлениям.

Житомирські новини
Теги: