Житомирські новини - 6 липня жителька с. Ковбащина повідомила до поліції про крадіжку двоколісної техніки вартістю 7 тисяч гривень. Уже 8 липня поліцейські затримали підозрюваного молодика та вилучили викрадени мопед. Триває розслідування.
27-річна заявниця розповіла, що залишила двоколісник у господарському приміщення садиби. Однак коли вирішила знову скористатись технікою, не виявила її на місці.
Працівники слідчо-оперативної групи з’ясували, що сторонні мали вільний доступ до приміщення, оскільки господарка залишила його відкритим у своєму дворі.
У результаті проведених у рамках розпочатого кримінального провадження заходів поліцейські встановили, що до незаконного заволодіння транспортним засобом причетний непрацюючий молодик. 34-річний парубок раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності. Викрадений мопед у нього було вилучено.
Відповідно до санкції ст.289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) ККУ за такі дії передбачено відповідальність у вигляді як штрафу так і обмеження або позбавлення волі терміном від 3 до 5 років.