RSS
Неділя, 25 січня 2026, 16:23
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 22 січня, у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди Дня Соборності України — дня, що символізує єдність українських земель і незламність держави перед викликами історії та сучасності.  
Сьогодні, 20 січня, в Україні вшановують пам’ять українських героїв – захисників Донецького аеропорту. Меморіальні заходи відбулися і у Житомирі, до яких долучився заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, а також представники ДШВ ЗС України, Житомирської обласної ради та міської влади, структурних підрозділів Житомирської ОВА, громадськість та медіа.
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. Під час засідання було підбито підсумки роботи за 2025 рік.
В обласній клінічній лікарні імені О. Ф. Гербачевського відкрили повністю оновлене приймальне відділення екстреної медичної допомоги. До відкриття долучився начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

Лише за добу поліцейські Житомирщини розшукали понад півдесятка причетних до крадіжок

26.03.2020 10:00

Житомирські новини - У жителів області викрадали телевізійне обладнання, велосипеди, інструменти, гроші та ґаджети. У семи випадках поліцейські встановили причетних до злодіянь та вилучили частину викраденого. Нині тривають досудові розслідування.

Удень 23 березня до Малинського відділення поліції звернувся 60-річний житель району із повідомленням про крадіжку телевізійного приймача. Чоловік розповів, що годину тому у нього в гостях побував похресник. Ймовірно, що саме він і забрав майно. Поліцейські розшукали 42-річного чоловіка, на якого вказав заявник. Той визнав свою провину, з його помешкання вилучили викрадене.

Кілька днів тому ще один нечистий на руку гість побував в оселі 46-річної жительки Ємільчинського району. Після відвідин 44-річного односельця господиня виявила зникнення 2100 гривень. Поліцейські зібрали докази причетності чоловіка до правопорушення. Він визнав, що взяв гроші та витратив на власні потреби.

Житель Новограда-Волинського, здійснивши закупи в крамниці, не виявив свого велосипеда, залишеного неподалік на вулиці. Поліцейські встановили, що двоколісник «вподобав» 32-річний житель району. У нього й вилучили викрадене.

Двоколісник та інші речі втратив і житель м. Бердичева. Кілька днів тому він виявив зламаний замок на власному гаражі та зникнення майна. Оперативники карного розшуку встановили, що в приміщенні побували двоє місцевих підлітків віком 15 та 17 років. У хлопців вилучили чужі речі.

Також правоохоронці встановили причетність 32-річного жителя Олевщини до крадіжки з підсобного приміщення односельця. Він відчинив нехитрий замок та забрав звідти будівельний молот та електродвигун. А житель Овруччини викрав з приватного домогосподарства чистину металевої огорожі. Чуднівські поліцейські встановили причетність 28-річного бердичівлянина до крадіжки мобільного телефону та грошей у жителя райцентру.

Нині за названими фактами тривають досудові розслідування. Відповідно до ст. 185 (Крадіжка) КК України за таке правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу або громадських робіт на строк від 80 до 240 годин, або виправних робіт на строк до 2 років, або арешту на строк до 6 місяців, або позбавлення волі на строк до 3 років. У разі, коли правопорушники проникали до помешкання чи іншого приміщення, їм може загрожувати від 3 до 6 років позбавлення волі.

Житомирські новини