RSS
Субота, 20 квітня 2024, 14:17
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

Любарський центр зайнятості укомплектував майже 100% вакансій місцевих роботодавців

04.12.2017 14:51

Від втрати роботи не застрахований навіть найбільш кваліфікований фахівець, який має вищу освіту та великий досвід роботи. Причини можуть бути різні: скорочення штатів, мала заробітна плата, зміна режиму роботи, або просто життєві обставини. Підтримати, порадити, зорієнтувати та надати допомогу у працевлаштуванні можуть кваліфіковані спеціалісти центрів зайнятості.


Любарський районний центр зайнятості, зокрема, з початку 2017 року посприяв у працевлаштуванні 1059 шукачів роботи, з них 680 осіб - це ті, які мали статус безробітних, та 379 - в перші дні звернення до надання статусу. Це стало можливим завдяки партнерам центру – роботодавцям, які подали з початку року 1080 вакансій. Рівень їх укомплектування склав 98%.


Центр має можливості підшуковувати роботу не лише у Любарському районі, а й поза його межами. Висококваліфікованим фахівцям, які готові на кардинальні зміни в своєму житті. пропонує можливість тимчасового працевлаштування у Державі Ізраїль. Туди запрошують опалубників – будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), арматурників – робота з металом, лицювальників – плиточників (покриття стін та підлоги керамічною плиткою), штукатурів (штукатурні роботи).


Якщо ж виникають труднощі з працевлаштуванням безробітних, центр зайнятості пропонує додатковий заробіток у вигляді оплачуваних тимчасових та громадських робіт. Такою послугою цього року скористалися 211 шукачів роботи. Ще 173 особи для підвищення шансів працевлаштування скористались можливістю пройти навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації, у т.ч. в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України.


Активно пропагують серед безробітних, у т.ч. учасників АТО, і контрактну службу в Збройних силах України. Спільно з представниками військкомату та військових частин у центрі зайнятості цього року відбулись 19 семінарів для 178 учасників.


Аби ефективніше допомагати людям, які втратили роботу, працівники центру зайнятості проводять різноманітні заходи: семінари, ярмарки професій, міні-ярмарки вакансій, дні відкритих дверей, виїзні акції та інш.

Житомирські новини