RSS
П'ятниця, 15 грудня 2017, 23:41
Суспільно-інформаційний ресурс громади
У брифінгу взяли участь заступник прокурора Житомирської області Віталій Мякішев та начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області В’ячеслав Печененко.
У Житомирі пройшла всеукраїнська конференція організацій учасників бойових дій та ветеранів АТО «Фізична та психологічна реабілітація учасників бойових дій».
Пожежу локалізували о 04:58 та о 06:10 – ліквідували. Вогнем знищено покрівлю, перекриття та домашнє майно на площі близько 80 кв. м.
Основним завданням новообраних керівників об’єднаних громад є формування реалістичних бюджетів ОТГ на 2018 рік.
Сергій Форест
Череп и Кости на Михо-Майдане в Киеве

​С утра из Житомира меня забрал автобус, направлявшийся в Киев из Бердичева. Подъезжая к месту ...

Микола Череднік
ЧОМУ ПОТРІБНО БРАТИ КВИТОК

Вартість проїзду в житомирських маршрутках знову становить 5 грн, але основна особливість – це...

Віктор Мельниченко
Волонтери побачили, чим живе Городницький лісгосп

Маю друзів-волонтерів, які допомагають нашим воїнам і в зоні АТО, і тут. Допомагають, об’єднав...

Andrey Sobolev
Суперечливі сторінки польсько-української історії ХХ соліття

Українсько-польські відносини, попри однозначну підтримку Варшавою Києва у конфлікті з Росією, на да...

Dmitriy Grinevich
Фиаско проекта «Малороссия»

https://gomel.today/rus/news/world-1079/  Главарь так называемой «Донецкой народной респ...

Житомирські новини
Володимир Ширма: Якщо виникають проблеми, заходьте у мій кабінет і про них почують у сесійній залі
Володимир Ширма: Якщо виникають проблеми, заходьте у мій кабінет і про них почують у сесійній залі
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Минулого року я писав про реконструкцію тротуарів та укладку нової плитки (ознайомитися можна тут). Восени було очевидно, що роботи не виконають у встановлений термін. Хоча було сподівання, що роботи із запізненням, але завершаться до кінця року. В кінці 2016 року я прогнозував, що навесні можна буде зробити певні висновки про якість робіт. На жаль, тоді я навіть не міг уявити, що реконструкція має усі шанси затягтися на рік. 
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...
Архів опитуваньСоціологія
Мінімалка в 3200: Чи відчули Ви покращення?

Любарський центр зайнятості укомплектував майже 100% вакансій місцевих роботодавців

04.12.2017 14:51

Від втрати роботи не застрахований навіть найбільш кваліфікований фахівець, який має вищу освіту та великий досвід роботи. Причини можуть бути різні: скорочення штатів, мала заробітна плата, зміна режиму роботи, або просто життєві обставини. Підтримати, порадити, зорієнтувати та надати допомогу у працевлаштуванні можуть кваліфіковані спеціалісти центрів зайнятості.


Любарський районний центр зайнятості, зокрема, з початку 2017 року посприяв у працевлаштуванні 1059 шукачів роботи, з них 680 осіб - це ті, які мали статус безробітних, та 379 - в перші дні звернення до надання статусу. Це стало можливим завдяки партнерам центру – роботодавцям, які подали з початку року 1080 вакансій. Рівень їх укомплектування склав 98%.


Центр має можливості підшуковувати роботу не лише у Любарському районі, а й поза його межами. Висококваліфікованим фахівцям, які готові на кардинальні зміни в своєму житті. пропонує можливість тимчасового працевлаштування у Державі Ізраїль. Туди запрошують опалубників – будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), арматурників – робота з металом, лицювальників – плиточників (покриття стін та підлоги керамічною плиткою), штукатурів (штукатурні роботи).


Якщо ж виникають труднощі з працевлаштуванням безробітних, центр зайнятості пропонує додатковий заробіток у вигляді оплачуваних тимчасових та громадських робіт. Такою послугою цього року скористалися 211 шукачів роботи. Ще 173 особи для підвищення шансів працевлаштування скористались можливістю пройти навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації, у т.ч. в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України.


Активно пропагують серед безробітних, у т.ч. учасників АТО, і контрактну службу в Збройних силах України. Спільно з представниками військкомату та військових частин у центрі зайнятості цього року відбулись 19 семінарів для 178 учасників.


Аби ефективніше допомагати людям, які втратили роботу, працівники центру зайнятості проводять різноманітні заходи: семінари, ярмарки професій, міні-ярмарки вакансій, дні відкритих дверей, виїзні акції та інш.

Житомирські новини