RSS
Вівторок, 23 жовтня 2018, 20:56
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Угоди міжмуніципального співробітництва дозволяють вирішувати проблеми спільними зусиллями декількох громад. На Житомирщині вже укладено 14 таких угод 11 із яких в Олевському районі.
Юрій Артеменко окремо зупинився на темі ліцензування, мовних квот, а також нагадав про конкурс радіомовлення на військово-патріотичну тематику.
Про це вчора, 05 жовтня 2018 року, заявив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич під час візиту в Бердичівський район.
Також під час батлу кухарів житомиряни із запропонованих страв, шляхом голосування оберуть «Гастробренд міста Житомира».
Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Микола Череднік
ФЕЙКИ МІСЬКОЇ РАДИ

Вперше відчув на собі, як влада намагається маніпулювати громадською думкою, перекручуючи факти. Мов...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

Любарський центр зайнятості укомплектував майже 100% вакансій місцевих роботодавців

04.12.2017 14:51

Від втрати роботи не застрахований навіть найбільш кваліфікований фахівець, який має вищу освіту та великий досвід роботи. Причини можуть бути різні: скорочення штатів, мала заробітна плата, зміна режиму роботи, або просто життєві обставини. Підтримати, порадити, зорієнтувати та надати допомогу у працевлаштуванні можуть кваліфіковані спеціалісти центрів зайнятості.


Любарський районний центр зайнятості, зокрема, з початку 2017 року посприяв у працевлаштуванні 1059 шукачів роботи, з них 680 осіб - це ті, які мали статус безробітних, та 379 - в перші дні звернення до надання статусу. Це стало можливим завдяки партнерам центру – роботодавцям, які подали з початку року 1080 вакансій. Рівень їх укомплектування склав 98%.


Центр має можливості підшуковувати роботу не лише у Любарському районі, а й поза його межами. Висококваліфікованим фахівцям, які готові на кардинальні зміни в своєму житті. пропонує можливість тимчасового працевлаштування у Державі Ізраїль. Туди запрошують опалубників – будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), арматурників – робота з металом, лицювальників – плиточників (покриття стін та підлоги керамічною плиткою), штукатурів (штукатурні роботи).


Якщо ж виникають труднощі з працевлаштуванням безробітних, центр зайнятості пропонує додатковий заробіток у вигляді оплачуваних тимчасових та громадських робіт. Такою послугою цього року скористалися 211 шукачів роботи. Ще 173 особи для підвищення шансів працевлаштування скористались можливістю пройти навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації, у т.ч. в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України.


Активно пропагують серед безробітних, у т.ч. учасників АТО, і контрактну службу в Збройних силах України. Спільно з представниками військкомату та військових частин у центрі зайнятості цього року відбулись 19 семінарів для 178 учасників.


Аби ефективніше допомагати людям, які втратили роботу, працівники центру зайнятості проводять різноманітні заходи: семінари, ярмарки професій, міні-ярмарки вакансій, дні відкритих дверей, виїзні акції та інш.

Житомирські новини