RSS
Середа, 21 березня 2018, 06:52
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відтак 1 березня в обласному центрі поліцейські затримали екзаменатора «на гарячому» під час отримання ним замовленої неправомірної вигоди у сумі 3 тисяч гривень.
Під час документування «злочинці в погонах» реалізовували попередньо вкрадене з військової частини пальне місцевим мешканцям у 200 літрових бочках за ціною близько 20 гривень за літр.
Наразі проводяться невідкладні слідчі та процесуальні дії. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу та відсторонення посадовця від посади.
Також під час обшуків виявлено грошові кошти на суму 4 000 доларів США та 60 000 грн, різного виду пакувальний матеріал та безпосередньо транспортний засіб, який використовували для доставки фальсифікату споживачам.
іменинники

Жебрівський Павло Іванович - Житомирська область, Україна. Політик, державний діяч, ібзесмен

Сергій Форест
Жители Житомира: экология в нашем районе в опасности

Проблема экологии в Житомире в последнее время стоит очень серьёзно. Постоянные выбросы вредных веще...

Микола Череднік
Відкрутили по-житомирськи

Попросили прикрутити – ми прикрутили. Хоча в країні, де переважає центральне опалення, було ва...

Альона Смолянова
Житомирські школярі можуть виграти 50 000 грн на навчання

ПриватБанк оголосив початок реєстрації у VI всеукраїнській олімпіаді “Фінансовий геній” ...

Dmitriy Grinevich
МГБ ДНР провело рейды против местных жителей оккупированых территорий

По сообщению штаба АТО, за два дня Министерство государственной безопасности ДНР задержало около 17 ...

Віктор Мельниченко
Волонтери побачили, чим живе Городницький лісгосп

Маю друзів-волонтерів, які допомагають нашим воїнам і в зоні АТО, і тут. Допомагають, об’єднав...

Житомирські новини
Ігор Гундич: Житомирщина має всі шанси стати центром сонячної енергетики
Ігор Гундич: Житомирщина має всі шанси стати центром сонячної енергетики
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...
Архів опитуваньСоціологія
Мінімалка в 3200: Чи відчули Ви покращення?

Любарський центр зайнятості укомплектував майже 100% вакансій місцевих роботодавців

04.12.2017 14:51

Від втрати роботи не застрахований навіть найбільш кваліфікований фахівець, який має вищу освіту та великий досвід роботи. Причини можуть бути різні: скорочення штатів, мала заробітна плата, зміна режиму роботи, або просто життєві обставини. Підтримати, порадити, зорієнтувати та надати допомогу у працевлаштуванні можуть кваліфіковані спеціалісти центрів зайнятості.


Любарський районний центр зайнятості, зокрема, з початку 2017 року посприяв у працевлаштуванні 1059 шукачів роботи, з них 680 осіб - це ті, які мали статус безробітних, та 379 - в перші дні звернення до надання статусу. Це стало можливим завдяки партнерам центру – роботодавцям, які подали з початку року 1080 вакансій. Рівень їх укомплектування склав 98%.


Центр має можливості підшуковувати роботу не лише у Любарському районі, а й поза його межами. Висококваліфікованим фахівцям, які готові на кардинальні зміни в своєму житті. пропонує можливість тимчасового працевлаштування у Державі Ізраїль. Туди запрошують опалубників – будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), арматурників – робота з металом, лицювальників – плиточників (покриття стін та підлоги керамічною плиткою), штукатурів (штукатурні роботи).


Якщо ж виникають труднощі з працевлаштуванням безробітних, центр зайнятості пропонує додатковий заробіток у вигляді оплачуваних тимчасових та громадських робіт. Такою послугою цього року скористалися 211 шукачів роботи. Ще 173 особи для підвищення шансів працевлаштування скористались можливістю пройти навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації, у т.ч. в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України.


Активно пропагують серед безробітних, у т.ч. учасників АТО, і контрактну службу в Збройних силах України. Спільно з представниками військкомату та військових частин у центрі зайнятості цього року відбулись 19 семінарів для 178 учасників.


Аби ефективніше допомагати людям, які втратили роботу, працівники центру зайнятості проводять різноманітні заходи: семінари, ярмарки професій, міні-ярмарки вакансій, дні відкритих дверей, виїзні акції та інш.

Житомирські новини