RSS
Четвер, 19 липня 2018, 22:21
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 11 липня, у Житомирі відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На засіданні члени виконавчого комітету підтримали рішення «Про завдання з підготовки міського господарства до нового осінньо-зимового періоду 2018-2019 років». 
Унаслідок таких неправомірних дій зайво перераховано понад 300 тис грн бюджетних коштів, чим державі спричинено тяжких наслідків на зазначену суму.
«Gloria» постійний учасник концертів, що проводяться у Житомирі та області до державних та ювілейних дат, звітів майстрів мистецтв і художніх колективів Житомирської області, переможець усіх міських та обласних колективів.
За його словами, цього року діти відпочиватимуть в 11 оздоровчих закладах Житомирщини, 10 з яких вже розпочали роботу.
іменинники

політик, громадський діяч Житомирщини, бізнесмен, депутат обласної ради

Andrey Sobolev
Волинська трагедія як привід посварити українців з поляками

Українсько-польські відносини, попри однозначну підтримку Варшавою Києва у конфлікті з Росією, на да...

Сергій Пастух
Махінатор Цегельник знову хоче підзаробити на АТОшниках

Відомий у громадських колах махінатор Олександр Цегельник готується провернути чергову провокацію і ...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Микола Череднік
Нелегальним гральним закладам не місце у Житомирі

З 2009 року, відповідно до Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні", діяльність гра...

Жанна Бороздіна
Меценати-лісівники спільно з волонтерами продовжують підтримувати Українську Армію

Лісівники Житомирщини продовжують надавати велику допомогу Українській Армії. Зокрема, за підтримки ...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...

Любарський центр зайнятості укомплектував майже 100% вакансій місцевих роботодавців

04.12.2017 14:51

Від втрати роботи не застрахований навіть найбільш кваліфікований фахівець, який має вищу освіту та великий досвід роботи. Причини можуть бути різні: скорочення штатів, мала заробітна плата, зміна режиму роботи, або просто життєві обставини. Підтримати, порадити, зорієнтувати та надати допомогу у працевлаштуванні можуть кваліфіковані спеціалісти центрів зайнятості.


Любарський районний центр зайнятості, зокрема, з початку 2017 року посприяв у працевлаштуванні 1059 шукачів роботи, з них 680 осіб - це ті, які мали статус безробітних, та 379 - в перші дні звернення до надання статусу. Це стало можливим завдяки партнерам центру – роботодавцям, які подали з початку року 1080 вакансій. Рівень їх укомплектування склав 98%.


Центр має можливості підшуковувати роботу не лише у Любарському районі, а й поза його межами. Висококваліфікованим фахівцям, які готові на кардинальні зміни в своєму житті. пропонує можливість тимчасового працевлаштування у Державі Ізраїль. Туди запрошують опалубників – будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), арматурників – робота з металом, лицювальників – плиточників (покриття стін та підлоги керамічною плиткою), штукатурів (штукатурні роботи).


Якщо ж виникають труднощі з працевлаштуванням безробітних, центр зайнятості пропонує додатковий заробіток у вигляді оплачуваних тимчасових та громадських робіт. Такою послугою цього року скористалися 211 шукачів роботи. Ще 173 особи для підвищення шансів працевлаштування скористались можливістю пройти навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації, у т.ч. в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України.


Активно пропагують серед безробітних, у т.ч. учасників АТО, і контрактну службу в Збройних силах України. Спільно з представниками військкомату та військових частин у центрі зайнятості цього року відбулись 19 семінарів для 178 учасників.


Аби ефективніше допомагати людям, які втратили роботу, працівники центру зайнятості проводять різноманітні заходи: семінари, ярмарки професій, міні-ярмарки вакансій, дні відкритих дверей, виїзні акції та інш.

Житомирські новини