RSS
П'ятниця, 4 грудня 2020, 16:58
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Служба безпеки України блокувала на Житомирщині діяльність міжрегіонального конвертаційного центру із загальним обігом майже 200 мільйонів гривень.
Рішення про утворення та затвердження складу постійних комісій Житомирської міської ради ухвалили депутати міської ради під час І сесії міської ради восьмого скликання, яка відбулася сьогодні, 3 грудня.
Голова обласної ради склав присягу посадової особи місцевого самоврядування та подякував депутатам за виявлену довіру.
Попередньо встановлено, що чоловік мав наміри вирішити підприємницькі питання на свою користь, усунувши свого бізнес-партнера.
іменинники

Леонченко Наталія Петрівна - політик, громадський діяч

Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

Михаил Городок: Мы впервые получили шанс на построение правового государства и на интеграцию в цивилизованный мир

24.03.2014 11:21

Сейчас очень много разговоров о том, почему наши солдаты не применяют оружие, защищая корабли, самолеты, другую технику в Крыму. 

Думаю, у многих просто есть иллюзии по поводу того, в каком состоянии наша армия и флот. И давайте не забывать, что значительная часть наших военных переходит на службу России. Сколько - думаю точно никто не знает. Как не можем мы абсолютно точно знать мотивации тех людей, которые отказались служить Украине.

Ведь не секрет же, что пророссийские насторения не только у части общества были и есть, но и в армии, флоте, в силовых структурах. В органах власти. Вообще во всех сферах. Для тех же. кто остался верен присяге Украине вопрос уже стоял о том, что надо стрелять в своих же товарищей. А тем надо стрелять в ответ. А потом в перестрелку должны были включиться российские солдаты, потом на помощь нашим должны прийти наши войска, после значительных потерь наших войск (тысячи погибших) в бой включаются войска НАТО, далее прогнозировать уже не хочется. Возможно, кто то ожидает именно такого сценария.

Мне больше по душе иной сценарий. Разрешить России захватывать металлолом и тешить свои имперские амбиции. Выставить счет за захваченное имущество. Этот счет все равно будет оплачен, даже если это случится через годы и оплата будет по взаимозачетам за наши долги по газу. Да, сейчас Путин нашел больную кнопку, использовал рудименты имперского сознания в мозгах миллионов людей. И ему реально удалось создать образ "внешнего врага" и мобилизовать свой народ на борьбу с этим образом. В глазах россиян он стал героем. С другой стороны и в Украине пошла ответная волна сплочения, мобилизации. Сейчас нам самое главное эту нашу энергию потратить не на ненависть к внешнему врагу (ненависть это кремлевская технология), а на реальное построение нормального, сильного, демократического государства. Тем более что при всем негативном осадке от потери Крыма Украина от этой потери больше выиграла, чем проиграла.

Электоральная картина нашей страны изменилась. Если раньше по оси пророссийская - прозападная ориентация было 50 на 50, сейчас пропорция резко изменилась (минус больше миллиона пророссийских голосов). Путин выбрал на международной арене политику конфронтации с Западом и теперь вынужден будет идти по этому пути, делая вид, что ему плевать на санкции.

Именно по этой причине Запад вынужден будет действительно нам помогать. Мы впервые получили шанс и на реальные экономические реформы, и на построение правового государства, и на интеграцию в цивилизованный мир. Непростой это будет путь, но несколько месяцев назад этого пути для нас вообще не было.

Житомирські новини