RSS
П'ятниця, 22 жовтня 2021, 23:22
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Водночас підприємствам теплопостачання держава допоможе розібратися з накопиченими боргами за енергоносії̈
Перевірка, проведена фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області, підтвердила, що ця оборудка завдала бюджету Житомира збитків на понад 3 мільйони гривень.
Нагадаємо, що розпорядженням Президента України Володимира Зеленського від 28 вересня №550/2021-рп Юрія Денисовця було звільнено з посади голови Житомирської районної державної адміністрації.
Коли вчився у ЖДУ імені Івана Франка, то вже свідомо розумів, що хоче пов’язати життя з педагогікою. 
Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.
На виконання доручення Президента України, у понеділок, 11 січня, під час наради з керівництвом Міненерго, НАК «Нафтогаз», НКРЕКП, Оператором ГТС та представниками Офісу Президента було напрацьовано два підходи, які дозволять суттєво знизити тарифи на газ для населення. Перший підхід передбачає формування тарифів на газ за формулою “ціна на європейських хабах “мінус” транспортування газу до України”, який пропонує Міністерство енергетики. Крім того, пропонується тимчасово обмежити маржу для газопостачальників. Очікуваний результат: суттєве зниження тарифів і нівелювання спроб спекулянтів зберегти надприбутки в умовах формування нових європейських правил.
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

Михаил Городок: Мы впервые получили шанс на построение правового государства и на интеграцию в цивилизованный мир

24.03.2014 11:21

Сейчас очень много разговоров о том, почему наши солдаты не применяют оружие, защищая корабли, самолеты, другую технику в Крыму. 

Думаю, у многих просто есть иллюзии по поводу того, в каком состоянии наша армия и флот. И давайте не забывать, что значительная часть наших военных переходит на службу России. Сколько - думаю точно никто не знает. Как не можем мы абсолютно точно знать мотивации тех людей, которые отказались служить Украине.

Ведь не секрет же, что пророссийские насторения не только у части общества были и есть, но и в армии, флоте, в силовых структурах. В органах власти. Вообще во всех сферах. Для тех же. кто остался верен присяге Украине вопрос уже стоял о том, что надо стрелять в своих же товарищей. А тем надо стрелять в ответ. А потом в перестрелку должны были включиться российские солдаты, потом на помощь нашим должны прийти наши войска, после значительных потерь наших войск (тысячи погибших) в бой включаются войска НАТО, далее прогнозировать уже не хочется. Возможно, кто то ожидает именно такого сценария.

Мне больше по душе иной сценарий. Разрешить России захватывать металлолом и тешить свои имперские амбиции. Выставить счет за захваченное имущество. Этот счет все равно будет оплачен, даже если это случится через годы и оплата будет по взаимозачетам за наши долги по газу. Да, сейчас Путин нашел больную кнопку, использовал рудименты имперского сознания в мозгах миллионов людей. И ему реально удалось создать образ "внешнего врага" и мобилизовать свой народ на борьбу с этим образом. В глазах россиян он стал героем. С другой стороны и в Украине пошла ответная волна сплочения, мобилизации. Сейчас нам самое главное эту нашу энергию потратить не на ненависть к внешнему врагу (ненависть это кремлевская технология), а на реальное построение нормального, сильного, демократического государства. Тем более что при всем негативном осадке от потери Крыма Украина от этой потери больше выиграла, чем проиграла.

Электоральная картина нашей страны изменилась. Если раньше по оси пророссийская - прозападная ориентация было 50 на 50, сейчас пропорция резко изменилась (минус больше миллиона пророссийских голосов). Путин выбрал на международной арене политику конфронтации с Западом и теперь вынужден будет идти по этому пути, делая вид, что ему плевать на санкции.

Именно по этой причине Запад вынужден будет действительно нам помогать. Мы впервые получили шанс и на реальные экономические реформы, и на построение правового государства, и на интеграцию в цивилизованный мир. Непростой это будет путь, но несколько месяцев назад этого пути для нас вообще не было.

Житомирські новини