RSS
Вівторок, 14 липня 2026, 15:46
Суспільно-інформаційний ресурс громади
03 липня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбувся «Форум стійкості регіонів. Житомирщина», присвячений питанням розвитку розподіленої генерації, енергетичної незалежності громад та фінансуванню проєктів у сфері відновлюваної енергетики.
30 червня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося перше установче засідання Регіонального молодіжного конгресу Житомирщини.
Доступ дітей до якісного та безпечного навчання залишається одним із головних пріоритетів для Житомирської області. Попри безпекові виклики та постійні повітряні тривоги, в регіоні продовжують відновлювати шкільний автопарк та підтримувати педагогів.
Житомирську область із робочою поїздкою відвідала Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова. Разом із заступником начальника Житомирської ОВА Віктором Градівським вона ознайомилася з розвитком ветеранської інфраструктури, доступністю послуг та поспілкувалася безпосередньо із захисниками, захисницями та їхніми родинами.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

Минулої доби на Житомирщині поліцейські викрили трьох причетних до крадіжок

14.12.2022 11:39

Житомирські новини - З приватних домоволодінь та крамниці викрадали побутову техніку, гаджети та інструменти. Чуже майно у причетних вилучили. Поліція нагадує, що крадіжка під час воєнного стану карається тривалим ув’язненням.

13 грудня до відділу поліції №2 (м. Коростишів) Житомирського райуправління звернувся 43-річний містянин із заявою про крадіжку з домоволодіння його родичів. Як з’ясувалося, подія сталась у Старосілецькій громаді, де з гаража зникла бензопила. Порушник потрапив усередину, зірвавши навісного замка.

Оперативники кримінальної поліції встановили, що до вчинення крадіжки причетний 21-річний місцевий житель. У молодика вилучили викрадене.

А з дачного будинку, розташованого у Потіївській громаді, невідомий викрав дві пральні машини, телевізор, порохотяг та чавунну плиту. Власниця будинку, 63-річна жителька м. Малина, навідавшись до обійстя, виявила зірваний замок на дверях.

Поліцейські відділення №3 (м. Радомишль) Житомирського РУП зібрали першочергову інформацію, опитали селян та з’ясували, що правопорушення вчинив 29-річний місцевий житель. Викрадене майно у нього вилучили.

А у м. Олевську з крамниці зникли безпровідні навушники вартістю майже 500 гривень. Ймовірно, крадіжку було вчинено кілька днів тому. Поліцейські встановили відвідувача, який не розрахувався за товар – 24-річного жителя місцевої громади. Молодик визнав свою провину.

Нині у всіх випадках тривають перевірки. Нагадаємо, що відповідно до ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України таємне викрадення чужого майна, учинене в умовах воєнного стану, карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

Житомирські новини
Теги: