RSS
Неділя, 3 листопада 2024, 04:33
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Дмитро Погреблян
Президент рф Путін показав нам, що він готовий підняти градус українсько-російської війни.

 Президент рф Путін показав нам, що він готовий підняти градус українсько-російської війни. Пут...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Олена Рибчинська
Вибори під час війни: що насправді думають українці?

Незважаючи на те, що президентський термін Володимира Зеленського 20 травня 2024 року добіг кінця,...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбулася презентація центру за моделлю Барнахус

29.05.2023 18:49

Новини Житомира - Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.

 

Житомирщина стала шостим регіоном України, який впровадив цю модель для захисту дітей. Загалом такі центри найближчим часом мають запрацювати в 11 областях.

 

Головне завдання таких центрів – мінімізувати при проведенні досудового розслідування травматичний вплив на дитину, яка стала жертвою насильства, чи є свідком якогось злочину. Модель Барнахус розповсюджена у країнах ЄС і передбачає проведення опитування дитини, щодо обставин злочину лише один раз. Після цього зібраними матеріалами зможуть користуватися усі правоохоронні органи, які залучені до слідчих дій. Також у центрах Бранахус, постраждалі будуть отримувати медичну та психологічну допомогу.

 

В умовах повномасштабної війни наявність таких центрів є особливо необхідною, адже діти зараз потерпають також від воєнних злочинів, скоєних ворогом.

 

Окрім центру за моделлю Барнахус, для надання допомоги громадянам, які постраждали від насильства, на Житомирищині працює 41 мобільна бригада соціально-психологічної допомоги, з яких 14 утворено цього року. Також завдяки реалізації державної субвенції в області працює чотири служби підтримки постраждалих осіб. Це два притулки у Березівській та Романівській громадах, денний центр у Курненській громаді та спеціалізована служба у Семенівській громаді.

 

На відкриття центру Барнахус до Житомирщини сьогодні завітали керівниця програми захисту дітей Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні пані Джин Чой, представники Міністерства юстиції та Міністерства соціальної політики, Національної поліції, прокуратури, громадських та благодійних організацій, що опікуються захистом дітей.

 

Дякуємо усім, хто доклав зусиль для початку роботи центру Барнахус на Житомирщині.

Житомирські новини