RSS
Субота, 20 липня 2024, 10:22
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

На півночі Житомирщини послугами мобільних медичних команд скористалося вже близько 2 тис пацієнтів

09.07.2024 15:56

Житомирські новини - Про це розповіла координаторка мобільних медичних команд (ММК) Житомирської області Анастасія Батирєва. Зокрема, допомогу отримали жителі Народицької, Словечанської та Олевської громад. Пацієнти звертаються як за медичною допомогою, так і психологічною, а кількість нових пацієнтів зростає з кожним новим візитом ММК до громад.

 

До ММК входять сімейні лікарі, медичні сестри, а також такі вузькопрофільні спеціалісти як кардіолог, гінеколог, невролог, а в подальшому планується виїзд і ендокринолога.

 

Крім того ММК мають можливість здійснити підвіз пацієнтів до місця надання медичної допомоги. Загалом цією послугою успішно скористалося вже 32 пацієнти. Спочатку пацієнти звертаються до ММК, а фахівці перенаправляють їх до сервісу підвозу.

 

Найчастіше пацієнти звертаються за допомогою кардіолога, ендокринолога, а також низка звернень стосувалися планових оглядів та здачі аналізів. Зокрема, пацієнти, які проживають у Народичах та Словечне мають змогу скористатися підвозом до медзакладів у Овручі, Олевську та Коростені.

 

Також Анастасія Батирєва зазначила, що планується продовження роботи даного проєкту на півночі Житомирської області ще на 1 рік, тобто до вересня 2025 року.

Житомирські новини