RSS
П'ятниця, 23 січня 2026, 19:23
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 22 січня, у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди Дня Соборності України — дня, що символізує єдність українських земель і незламність держави перед викликами історії та сучасності.  
Сьогодні, 20 січня, в Україні вшановують пам’ять українських героїв – захисників Донецького аеропорту. Меморіальні заходи відбулися і у Житомирі, до яких долучився заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, а також представники ДШВ ЗС України, Житомирської обласної ради та міської влади, структурних підрозділів Житомирської ОВА, громадськість та медіа.
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. Під час засідання було підбито підсумки роботи за 2025 рік.
В обласній клінічній лікарні імені О. Ф. Гербачевського відкрили повністю оновлене приймальне відділення екстреної медичної допомоги. До відкриття долучився начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

На Житомирщині 100% котелень включено в роботу та до централізованого опалення підключено 100% споживачів, — Наталія Остапченко

22.11.2024 17:05

Як повідомила перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко, станом на сьогодні в області до роботи залучено всі котельні – 926 об’єктів.

Також до централізованого опалення підключено 100% споживачів.

За словами Наталії Остапченко, опалювальний сезон в області стартував вчасно відповідно до кліматичних умов. Ще до 1 жовтня поточного року завершили всі необхідні технічні роботи. Зокрема отримано акти готовності котелень, проведено гідравлічні випробування, заповнено внутрішньобудинкові системи теплоносієм.

“Підприємства комунальної теплоенергетики вчасно уклали договори з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» на постачання природного газу, що гарантує стабільність теплопостачання в регіоні”, – підкреслила Остапченко.

Наразі в області забезпеченість джерелами живлення становить: об’єкти комунальної теплоенергетики – 98%, заклади охорони здоров’я – 92%, установи соціальної сфери – 100%, заклади освіти – 92%.

Водночас область активно працює над запровадженням альтернативних засобів енергетики, таких як когенераційні установки, сонячні панелі та потужні генератори.

Окрему увагу Наталія Остапченко звернула на підтримку міжнародних організацій:


«Я хотіла б подякувати нашим міжнародним партнерам, зокрема Агентству США з міжнародного розвитку (USAID), UNICEF, Міністерству енергетики та Мінрегіону. Їхня допомога у вигляді когенераційних установок є критично важливою для нашої енергетичної безпеки, особливо в разі позаштатних ситуацій, пов’язаних із обстрілами агресора», – зазначила Остапченко.

Для отримання актуальної інформації про перебіг опалювального сезону в Житомирській області громадянам рекомендовано долучатися до телеграм-каналу «Штаб згуртованих громад». Це урядова ініціатива, яка не лише інформує населення, але й координує підготовку та реагування під час зимового періоду.

Житомирщина крок за кроком забезпечує стабільність опалювального сезону, роблячи ставку на надійність традиційних систем та розвиток альтернативних джерел енергетики.

Житомирські новини