RSS
Неділя, 16 червня 2024, 08:32
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

На Житомирщині посадовець підробив рішення сесії

24.05.2023 17:34

Житомирські новини - Прокурори Звягельської окружної прокуратури заявили позов про відшкодування до місцевого бюджету майже 80 тис. грн шкоди, заподіяної колишньою посадовою особою органу місцевого самоврядування, яка свого часу вчинила кримінальне правопорушення.


Наразі рішенням суду з відповідача стягнуто зазначену суму до бюджету Ємільчинської селищної ради.
Обставини справи. Декілька років тому посадова особа Великоцвілянської сільської ради Звягельського району (раніше Ємільчинський), підробила рішення сесії про надання місцевому жителю двох земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.


Невдовзі обидві ділянки були продані іншому володільцю. Унаслідок цього з власності громади незаконно вибуло 2 га землі ринковою вартістю майже 80 тис. грн.


Вироком суду посадовицю було визнано винною у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні (ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України).


Дотримуючись принципової позиції щодо захисту інтересів громади, окружна прокуратура, поза межами кримінального провадження, заявила позов, який Житомирським апеляційним судом задоволено у повному обсязі.

Житомирські новини
Теги: